Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabi 8906

    senior tag

    válasz Stunts666 #87 üzenetére

    Volt anno Wavem. Ugyan azt a fülest adták ehez a Galaxy S-hez is. De azon a Waven brutál mélyek voltak, és basszus ha beállítottam a hangszínszabályzót dance+bass ra.
    Azt hallottam hogy a Galaxy S-en csak szoftveres elbaltázásról van szó, és arra lennék kíváncsi hogy a 2.2-es frissítés orvosólja e ezt. :U (Tuti nem a fülessel van a baj.)

    ZTE Red Magic 8S Pro+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

  • c0p1

    tag

    válasz Stunts666 #87 üzenetére

    Ott a pont:D nekem sennheiserem van az xperiamhoz:)30euro,.de nagyon jól szól:)mosógép és szárítóálló is :) ha ingyen kell,marketen astroplayer beta vagy mixzing. mindkettő equaliserrel bír,ha feltolod a keverőket atomra,agyrobbantóan szól:)

    amúgy engem se zavar,h a telefonom2.1 en megáll... ami kell,már tudja...
    persze engem is felhúzott ez a hír,mert ez gusztustalan húzás.... de ez van. én így is szeretem a telefonom,a felülete pedig akárki akármit mond,igényes és dekoratív. egy user írta,hogy bugyikék borzalom. én nem tudom,hol látta,de nem az.. mellesleg a 2.1-gyel méginkább finomodott..

    Egyébként én ,mint SE rajongó , szintén szarul érint,mert 122 ezer forintért nem ezt vártam,de ez van. viszont a frissítéstől eltekintve van egy kurvajó telefonom,amit teljesen kihasználok. baromi szép,sok jó funkció.
    De az egyik user által írtakra: szerintem is több a negatív SE post,cikk.. azért körülnézve a többi oldalon olyan cumók vannak,hogy lesek: psp phone videoképessége, se mango , kurvanagyon szép arc és miegymás....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák