Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mave13

    őstag

    Amíg a konkurencia ott tart, hogy 800-1000k-s gépekben full HD kijelző figyel, addig nem igazán érzem ezeket a cuccokat túlárazottnak.
    Inkább úgy gondolom, hogy nincs valódi konkurenciájuk... így nem lehetnek túlárazottak sem.
    Létezik jobb teljesítményű notebook ilyen áron, de ilyen kombinációban (teljesítmény, képernyő, akkuidő, dizájn, súly, stb...) nem ismerek más versenyzőt.

    Nekem nem lesz ilyen gépem, mert nincs rá szükségem. De, akinek ez munkaeszköz, annak nem drága, meg fogja venni, és nagyon elégedett lesz vele.
    Nekem csak egy sima M1 Air van, ami jelenleg abszolút az alap Apple notebook vonalon, és reálisan elérhető számomra... De rendszersebességben (fluiditásban), akku időben, dizájnban és súlyban, így ebben a kombinációban nem tudnék reális konkurenst mondani x86 vonalon. És még nem is vettem bele, hogy tök passzív a gép, mert azt pl. nem minden esetben tartom előnynek. És mondjuk ilyen ökoszisztémát sem tud nagyon más letenni az asztalra, még ha a MacOS-t annyira sosem szerettem pont a zártsága miatt. De, használható, és ha nem akarom darabokra szedni, és buherálni, tudja, amit kell.

    Volt MacBook pro gépem még 2011-13-ban (i5-2xxx, 4 GB RAM, 500 GB HDD, szörnyű pixeles kijelző), és nem szerettem, mert lassú volt, nehézkes, zárt, és semmivel sem láttam kiemelkedőbbnek, mint egy sima mezei laptopot, talán a dizájnt leszámítva. Na, az valóban túlárazott volt akkoriban, el is adtam gyorsan, és majd 10 évig az Apple felé sem néztem. De idén újra tettem egy próbát, és hát meggyőztek...

    Icewolf || kósza ||

Új hozzászólás Aktív témák