Hirdetés
- Telekom mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy S23 FE - nincsen sárkány
- Hat év támogatást csomagolt fém házba a OnePlus Nord 4
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Milyen okostelefont vegyek?
- Megtartotta Európában a 7500 mAh-t az Oppo
- Poco F7 – bajnokesélyes
- EarFun Air Pro 4+ – érdemi plusz
- Nemzetközi vizekre evezett a Realme GT 7 és GT 7T
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
Új hozzászólás Aktív témák
-
greeneye166
aktív tag
Sorry a sok helyesírási hibáért. A szerkesztésre, javításra nem volt elég időm

(mod: pszichikailag) -
greeneye166
aktív tag
Echte PSP, Iphone marketing: Vegyél egy önmagában nézve jelentősen kedvező ár/érték arányú készüléket, de ahhoz, hogy ezt kihasználd feccöld bele a megfelelő mennyiségű szoftvert, adatokat. Ez az egyén szabadságérzetét növeli, ugyanakkor többszörösen fedezi a cég alapkészüléken történt anyagi bukását, vagy nullhasznát!!!
Modura átfordítva: Itt a készülék síkhülye, tehát itt már kiemelik a haszon jórészét és a különbözet hasznot pedig befedezi a Jacketek. Hol a párhuzam? Hát ott, hogy itt a modu csak psichikailag kelti az egyezést. Akaratlanúl is azt a benyomást kelti, hogy ő az agy aki számos alárendelt készüléket elvezérel. Lényeg szempontjából tökmindegy. A trükközés szépen kiveszi a felhasználók zsebéből a pénzt!
Írtátok, hogy olcsó. Nos akkor a modu az első karitatív gyártó, aki ugyanolyan minőséget hoz, mint egy ismert gyártó, csak ingyér. Ja persze, mert nincen minden Jacketben az összes funkció.
-> Mióta a készülék valós anyagköltsége határozza meg az árat? Soha nem volt így. Az árat a papíron felsorol specifikációk aktuális népeszerűsége, száma és a kirakott árcédula határozza meg!Amik tagadhatatlanul hibák:
- 1Gb - mint többen is írták ez bőven nem elég, hogy egyszerre 5-10 jacket szükséges infóját hordozza. Nem bővíthető. Ha majd a jacket plusz bővítést kap emiatt, akkor meg ott leszünk, hogy sehol. = Mit fogunk átvinni a moduval tulajdonképpen???
- Teljesítmény: Ha ez a dolog arról szólna, hogy kifejlesztenek egy über tökéletes és erős hardvert és a Jacket megoldásnak köszönhetően a nagyobb gyártási példány így elérhető árra viszi a csúcstechnikát, amit a továbbiakban a tetszőleges Jacketek szabadítanak fel a moduból, akkor nem lenne bajom vele.
- Mint írták: Nem valószínű, hogy a GSM adóvevőnek + egy kis kijelzőnek + 1Gb flashnek + egy kisteljesítményű akkunak 50 ezer lenne az ára. Pedig a modu csupán ennyi. A Jacketek a látszat ellenére komplett készülékek GSM modul és memória nélkül. A többi egyebet: kijelző + videó"kártya" + szoftver és azt kiszolgáló hardver + AKKU!...stb.
Ezek után a modu egy 1Gb-os memókártya GSM modullal ÉS EGY ENGEDÉLYEZŐ JELLEL AMI ENGEDI HOGY ELINDULJON A JACKET ÉS OLVASSON A MODU HATALMAS MEMÓJÁBÓL!!!DE (és újabb marketing fogás): Pont a redukált tudás miatt (különösen memória) ki fog jönni a modu 2.0, modu 2.1,... modu 3.0 pro, modu 3.0 extreme...
Ezek már kompenzálnak hiányosságokat, fenntartják a kersletet (mert az igazi hasznot maga a modu hozza és nem a Jacket). Ezek lefele kompatibilisek lesznek, de felfele nem.Konklúzió: Én egy rozsdamentes bukolatba rejtett, masszív, moduláris memóriát képzelek el megoldásnak, amihez társulna egy márkafüggetlen, egységesített fájlrendszer, amit felismerne a Linux, Symbian stb is.
Miért gondolom ezt? Mert a jövő hadereje nem a a gyalogság, hanem a számítógép.
Pl: egyre erősödik a tendencia, hogy mindenhez online férjünk hozzá ahelyett, hogy az adatot fizikai formába öntsük. A szoftveré a jövő! Idővel nem csak a szoftver teljesítménye lesz alárendelve a hardvernek, hanem fordítva is igaz lesz (már most is ezt csinálják - bioszosan butított hardverek).
Új hozzászólás Aktív témák
- Több db Nvidia Quadro M4000 8GB GDDR5 videokártya számlával
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 mini 64GB White -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3849, 100% Akksi
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 256GB Pink -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3209, 100% Akkumulátor
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Starlight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3832, 100% Akkumulátor
- HP 65W töltő eladó
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest



