Hirdetés

2018. december 19., szerda

Gyorskeresés

(#1) Duliee

Duliee
(Jómunkásember)

Gyere le Te Jóisten.... :D
Ez katasztrófa... Inkább meg se jelentek volna...

Más kisebb márkák jelen vannak amúgy? Egy Oukitelre sokkal hamarabb lennék kíváncsi.

Lehetne bennük potenciál is. De ehhez kéne nekik egy más mentalitású arc néhanapján, aki más nézőpontot visz be a céghez. Mondjuk ez az, ami igencsak nehéz.

Néha a kevesebb több.

[ Szerkesztve ]

(#2) joey04

joey04
(Jómunkásember)

Azért ilyenkor látszik, hogy van hátránya ennek a kínai feltörésnek, meg hát az is látszik hogyan tudnak olcsók maradni...

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#3) NavySeal

NavySeal
(fanatikus tag)

Látszik, hogy újak. Tanulni kell még mindent, nem hiába szoktak azért leigazolni már befutott márkák sok éves tapasztalattal rendelkező szakembereit.
És ilyenkor látni, hogy mennyit is számít a marketing...a jó marketing. (bár ugye egy ilyen szerencsétlenül sikerült sajtóesemény után is beszélünk róluk...: ;] )

(#4) Pjotr

Pjotr
(fanatikus tag)

Volt dogee egy kollégámnak. Tört az üveg, mint a ropi. De legalább olcsón tudott rendelni bele másikat. Nem lett márkahű.

(#5) konczy3

konczy3
(senior tag)

Azt mondták amúgy, hogy melyik márciusban jelenik meg, lehet 2019 :)

OnePlus X Onyx Black

(#6) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Az előadáshoz no komment, de a Mix 4 megoldása kifejezetten érdekel.

Live-Die-Respawn

(#7) taki01

taki01
(senior tag)

Így olvasva elég röhejesnek tűnik a ez a sajtóesemény. Az a prezentáció mindent vitt gondoltam elsőre, de után azok a műanyag készülék házak vitték a prímet. Van ennél még lejebb? Szerintem a cég most ásta el magát, hogy egy prototípust nem voltak képesek legyártatni.

[ Szerkesztve ]

(#8) janeszgol

janeszgol
(PH! kedvence)

Az uj malware csaladot nem mutattak be?

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#9) Luck Dragon

Luck Dragon
(PH! kedvence)

Hát ez elég nagy meglepetés lehetett.
:)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. Xiaomi Redmi Note 4 & Redmi 4X & MI A1 B20. Logout összehasonlítás.

(#10) janeszgol válasza taki01 (#7) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Az biztos, hogy azok legalabb nem fertozottek kartevovel. Az egesz ceg egy kabare. De legalabb lesz majd 6 giga ram, aztan meg 8 giga ram otvenezerert. Mas ugy se szamit. Letorekvo marka.
Mindezek ellenere szivesen dolgoznek ott. Ha keves is a keret, ertelmes munkat nem fizetnek belole, nokre akkor is telik.

[ Szerkesztve ]

(#11) Nelman

Nelman
(tag)

Az a baj, hogy koppintani is bénák. Ígéret földjét meg ismerjük itthon is elég jól. :K Hiú ábrándokat kergetnek... :DD

(#12) kbyte1024

kbyte1024
(PH! addikt)

Azta Ku....;) Ez azért ultra gáz:))

(#13) Ashitaka

Ashitaka
(tag)

Nos igen,sikerült a Leagoo bemutatóját is alulmúlni. De-legalábbis én- jól szórakoztam. Ez a gyártó mintha tényleg nem előre hanem visszafelé fejlődne.

(#14) Kasya

Kasya
(PH! nagyúr)

Es meg a Legoo-t ekeztek itt. Na, ez a gaz...
Az eloadasmod meg hagyjan, megeshet... de hogy prezentaciot nem csinaltak (reggel raktak ossze?), valamint nem letezo, fantaziakeszulekeket mutogassanak... :D

Csak anyit tudok mondani (tapasztalat alapjan): Az eloadas egy az egyben tukrozi a telefonjaik minoseget.

[ Szerkesztve ]

(#15) *Mukeey* válasza janeszgol (#8) üzenetére

*Mukeey*
(őstag)

Comment of the week🤣🤣🤣

New York Giants

(#16) Quqesz

Quqesz
(PH! nagyúr)

Köszi Bog a cikket, rég röhögtem ennyit! Ez valahol a szánalmas és az ultragagyi között van bemutató terén, és ők akarnak jelen lenni a piacon....én is sok sikert kívánok!😁😂🤣

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S8+/LG G2/G4/ Honor 8 & Samsung Tab A6 10,1/Sony 55XF8505

(#17) ghiottone

ghiottone
(PH! kedvence)

Jövőre már a Mix 5 106%-os kijelző/előlap aránnyal fog érkezni, ha így haladnak ;]

Moto Z2 Force -- 20 EUR kedvezmény OnePlus tartozékokra: https://goo.gl/jcrem7

(#18) Black&White válasza janeszgol (#8) üzenetére

Black&White
(őstag)

:D ez jó volt... :K

(#19) judas13

judas13
(őstag)

Twilight Zone az alagsorban.
Oda is valók.

....

Vagy Bog szed talán valami nagyon ütős cuccot, mert zsinorban ilyen szürreál egyszerűen nem létezhet...netalántán lesz még valami "zs" brandes press?
Visszajövünk!😉

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz." TWD. iPhone 6S

(#20) forgonati

forgonati
(őstag)

Mégis mit lehet várni az ilyen sokadrangú, hulladékot gyártó garázscégtől? Dugi, Leagó, Blubó, cUmi és társaik. Világ legnépszerűbb gyártója, aha. Igazán reális tervek. Ahoz talán először el kellene kezdeniük telefont gyártani.

[ Szerkesztve ]

Az élet dolgait két részre osztom. Szörnyűre és kibírhatatlanra...

(#21) fornettisuti

fornettisuti
(PH! addikt)

lol
Komoly cég.

Samsung S7 - LG Gpad 8.3 - Xiaomi MiBand2

(#22) BigLuke válasza oriic (#6) üzenetére

BigLuke
(újonc)

A Mix 4 engem is érdekelne :)
Mióta láttam ezt a koncepciót, azóta állítom, hogy ez lenne a jó irány kávamentes telefonoknál:
[link]

(#23) Matada2.3 válasza ghiottone (#17) üzenetére

Matada2.3
(PH! kedvence)

Remélem egyszer elérjük azt, hogy ne csak az előlapon legyen 100%-os kijelző arány, de a kereten és a hátlapon is.. ;]

Finn the human --> S8

(#24) Kasya válasza Matada2.3 (#23) üzenetére

Kasya
(PH! nagyúr)

Nem merik.. :D
Majd talan jovore elerjuk a 99,9% marketing bullshitet is.

(#25) [Anduriel] válasza BigLuke (#22) üzenetére

[Anduriel]
(fanatikus tag)

Ez a koncepció nekem is nagyon tetszett, és azóta várom, hogy legyen belőle valami.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#26) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Ez a sok kinai gagyi ceg, kegyetlen. :D

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora 💙 specs: tde.fun

(#27) cybermanus

cybermanus
(senior tag)

Bog a HomTom standját meg tudnád esetleg nézni? Tudod három a magyar igazság. 😀 Az S9 plus -ról ha lehetne valami véleményt kaphatni azt nagyon megköszönném.

A térerő legyen veled ! Honor 8+ Meizu Pro 6 Plus

(#28) tixem

tixem
(PH! addikt)

Legjobb az egészben az a mélyenszántó Coelho-i bölcsesség, mint mottó. Live your life, so original :DDD Kissé túlpozicinálják magukat

[ Szerkesztve ]

Galaxy Note 8 ||| Vivotab Note 8 W10 ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■) ||| Origin / Uplay - tixem

(#29) dutrás

dutrás
(senior tag)

Azért ez tényleg gáz. Volt két telefonom is tőlük (lead 1 és Valencia 2 pro) amik középkategóriában nem voltak rosszak. Ma már ők is csak másolnak. Kár. Több volt bennük.

(#30) Mr.Silkó

Mr.Silkó
(PH! kedvence)

Tragédia ez a cég! :Y :N

(#31) WinstonWolf

WinstonWolf
(senior tag)

...

[ Szerkesztve ]

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#32) Zeki válasza janeszgol (#8) üzenetére

Zeki
(PH! nagyúr)

:C
Azokat a kínai webshopokban is szórják a gyári droid helyett. :)

(#33) .noxwill

.noxwill
(PH! kedvence)

Veszélyességi pótlékot kéne kérni az ilyen gyártók után :D

All→M8

(#34) KengelRoland

KengelRoland
(fanatikus tag)

Ezeket valaki meri használni? Minden nap attól rettegnék, hogy mikor robban fel a kezemben a kínaiakat jellemző rémes biztonsági előírások (hiánya) miatt. Vagy hogy ezeknek tuti 3X akkora a SAR értékük, mint azoknak a készülékeknek, amiket itt engednek árulni, pedig már az itteniek közül is elbukott pár, pl a Huawei.

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

(#35) Duliee válasza KengelRoland (#34) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Erről van valami cikked?

(#36) KengelRoland válasza Duliee (#35) üzenetére

KengelRoland
(fanatikus tag)

Természetesen. [link]

De kezeld kicsit kétkedve. Hátha ez is csak valami reklámfogás. Viszont nem lehet ezek fölött a tények fölött elsiklani, emlékezz vissza, a nagy autógyártók elhasaltak a károsanyag kibocsájtási mérésekkel és most meg már a németek kezdik kitiltogatni a diesel autókat a nagyvárosaikban... [link]

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

(#37) staker

staker
(PH! addikt)

Legalább jól szórakoztok. :DDD

Mate 10 Pro | Otthoni Internet 1000

(#38) Engikrisztus

Engikrisztus
(kvázi-tag)

Marhajó lett az egész beszámoló,de ez a képaláírás:
"Ragasztottunk nektek rá egy szép kijelzőt egy ujjlenyomattal" :D
Tudom,szakmailag ezek nem hasznos események,de más szempontból kiválóak! :D

Ugyanakkor maga a puszta megfigyelés magában kissé kezdetleges módszer.Néha mélyebbre kő ásnunk,a valódi érzelmi vetületig.Úgy lehet elcsípni a fájdalom forrását és átélni.

(#39) janeszgol válasza KengelRoland (#36) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Lehet nem hülyeség.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.