Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fruityloops

    tag

    válasz Fuvaros #34 üzenetére

    Köszi, de nem kell m4 pro, szemeztem azzal is, de nincs rajta értesítő led (WTF), + csak gorilla glass 3-as x3 nfcm-be 5-ös van, meg 90 hz-es x3 nfc meg 120, macro kamera sincs rajta, ráadásul csak 16 mp-es a selfie x3 nfc-n meg 20. A kamerasziget sem tetszik az m4 pro-nrajta, de az X4 pro kameraszigete még rondább.
    Azt hiszem maradok az x3 nfc-nél amíg nincs jobb vétel. Néztem redmi note 11-et is de az ugyanaz ugye mint az x4 pro, de abba sincs értesítő led, ráadásul a videók minősége borzalom, egyszerűen nincs mire váltani. Mi 11 lite nagyon nagyon tetszik régóta, de nincs jack rajta, nálam meg az alap, úgyhogy várok a következő xiaomikra, addíg elvagyok a mostanival.
    Engem amúgy érdekel a kamera funkció része is nagyon is, mert azzal fényképezek bárhol kirándulok, és ami idáig jól fényképezett nálam az a note 8, mi 9 lite, poco f1 és a redmi note 9 pro. Mert voltak ezek is mind, a többi hasonló árkategóriában kuka volt. Az x3 nfc meg szintén jó kamerában, de amióta bejöttek a parasztvakítás 108 mp-es telefonok, amivel úgy is 12 megapixelen fényképez mindenki alapból, így okafogyottak.
    Abban igazad van, hogy könnyebb az m4 pro meg kisebb,, kb. olyan könnyű és nagyságú telefon kéne max. de sokkal jobb tudással.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák