Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -FreaK-

    veterán

    Épp tervezem lecserélni (de lehet, hogy év vége lesz belőle..) a telefonomat, és hát nem vagyok elájulva az S9 párostól.
    Egyrészt az előrelépés nem sok az elődhöz képest, de hogy még így is sikerült áremelkedéssel megtámogatni az egyébként is drága készüléket, az eléggé ellenszenves húzás. Nem tudom ki hogy van vele, de egy "telefonért" 310e Ft az egészen elképesztő. Eddig mindig csúcs kategóriás készülékeim voltak és mindig kevéssel 100e Ft fölött vettem őket, a legdrágább a mostani Mate8 volt 130e Ft-ért, igaz pár hónappal a megjelenés után. Ezek voltak az utóbbi 6(?) évben:
    HTC OneX: ~101e Ft
    LG G3: ~105e Ft
    Huawei Mate8: 130e Ft.

    Ehhez képest most ha maradnék a márkánál, akkor a Mate10 Pro: 230e Ft.

    Már ezt is nehezen veszi be a gyomrom, hát még az S9+ árát. Így erősen valószínű, hogy nem ezt fogom venni, főleg hogy nem fejlődött túl sokat. Gondolom belém fog kötni valaki, hogy mégis mit vártam, így mondjuk ezeket:
    - El tudtam volna képzelni nagyobb aksit, mondjuk 4000mAh óra körül
    - Újratervezett, sokkal "könnyebb" UI-t, kevesebb bloat-al.
    - Ujjlenyomat olvasót a kijelző alatt
    - Nagyobb kijelző (a hasznos terület közel sem éri el a Mate8-ét)

    Ezekkel már elgondolkoznék a vásárláson, az irdatlan magas ára ellenére is. Így viszont szerintem megvárom a következő OnePlus készüléket (fele ennyiért közel ugyan ezt nyújtja), de az is lehet, hogy akár a következő Mate-et is, az év végén.
    Komolyan, a legtöbb érv a váltás mellett a szolgáltatói előfizetés lenne, mert olcsóbban kapnék 4x annyi netet mint most.. (500mb vs. 2Gb).

    u.i.: kerek 5000 napja regisztráltam a PH!-ra, wow :Y :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák