Új hozzászólás Aktív témák
-
leviske
veterán
Végül sosem küldték el a tesztkészüléket?
-
slimshady
senior tag
Város a teszt. Kíváncsi vagyok milyen az összeszerelés.
-
Fiery
veterán
Ha mar ott volt a keszuleken az AIDA64, igazan kuldhettetek volna a masinarol egy riportot
-
ChuckyCheese
tag
"őszintén értékelve az őszinte érdeklődést" Az igen..
-
dilajoska1
őstag
válasz
holozis_HUN #13 üzenetére
Sajnos a Chrom-ban van a hiba plusz ott van még az Android System Webview. Minnél többet frissítik annál rosszabb lesz!
-
Béééla
őstag
Felejtsük el a kompatibilis appokat. Iszonyat erőforrás menne el rá hogy folyamatosan tujda egy másik platform dolgait. A Microsoft is eldobta ezt.
Menjenek oda a Xamarinhoz, Unityhez, Unreal Engine-hez, dolgozzanak töredékannyit azon hogy egy crossplatform IDE támogassa őket, a fejlesztők pedig tapsikolni fognak örömükben hogy elég pár kattintás: "Add build target" és működik!Végre Bubitelefon, de kéne egy "barátibb" árcédulás is. Gyorsan körbe is nézek, milyen ubi telók kaphatók normális supporttal.
-
#79335424
törölt tag
Volt már ennél acélosabb Ubuntu vas. Meizu Pro 5 Ubuntu Edition. Sajnos, nem tudja a B20 -at.
-
válasz
holozis_HUN #13 üzenetére
Tehát bármely telón szaggat, de kizárólag Chrome-mal. Akkor talán nem az új telefonok a gyatrák, hanem a Chrome böngésző "ennyit tud". Próbáld meg ugyanezt a gyári böngészővel, vagy egy Opera-val.
-
Cathulhu
addikt
Hosszas várakozás után fél éve kipróbáltam az Ubuntut (a pro5 ubuntu flagship is egyben), hát nagyon kár volt. A rendszer említésre sem méltó, kukába való. Mondom ezt lelkes és elkötelezett linux használóként
-
Tomi_Ohl
veterán
válasz
holozis_HUN #8 üzenetére
PH szaggat? Mivan? Melyik?
#Chris akkor viszont a rendszer megy a szemméttelepre belátható időn belül...
-
holozis_HUN
addikt
Azért a 801 nem rossz manapság sem
Mondom ezt Z3 tulajként.
Metnéztem MM-ben, a Ph ugyan úgy szaggat S7-en chrome alatt, mint z3-on, sőt jobban
Alig gyorsabb az S7, csak az animációk vannak szebben megírva. De appokat kb hasonló sebességgel nyit meg ilyenek. Bőven jó még
-
Matada2.3
veterán
Erre a legjobb az MWC építitek a kapcsolatokat! Nagyon jó!
Bár a telefon annyira nem érdekel, személy szerint soknak tartom az árát és az Ubuntu rendszer se fogott meg pár évvel ezelőtt.
-
petipetya
nagyúr
Kíváncsian várom a tesztet.
Vajon rá lehet kötni, vagy lehet tükrözni nagyobb kijelzőre (tv/monitor), illetve van usb-otg támogatottsága?
Nem pont erre a modellre gondolok, de egy hardveresen erősebb telójuk esetén a jövőben (2 év múlva?) elgondolkodnék azon, hogy ezzel váltsam ki a mostani telót és laptopot (amely utóbbin linux fut).
Persze valószínűbb, hogy csak nagyokat álmodok, melyekből úgysem lesz semmi.
-
-Faceless-
őstag
A modulok piaci árára kíváncsi lennék. Mondjuk mennyibe kerülne a s801-et upgradelni.
-
RaveForce
veterán
Rohadjak meg tetszik... na es a modularitas.. valahogy igy kellene, a modu, az ara, a G5, de meg a motorola megoldasanal is jobban tetszik ez az elképzelés
-
A rendszer miatt megéri! Mindig is egy olyan mobilról álmodoztam, ami a strapaság és vízállóság mellett még valamilyen linux disztrót is futtat, de ez kábé már az esélytelen kategória. Ha pedig együtt mind nem lehet, akkor a rendszert áldoznám be mégis a strapaság oltárán, így valszeg nekem az elkövetkező pár évben nem lesz linuxos mobilom.
-
Obyboy
addikt
Ha meg tudják oldani az androidos appok zökkenőmentes kompatibilitását akkor van esélyük megmaradni a piacon.
-
Dhampir
félisten
Végre egy Ubuntus mobil!
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Eladó Xiaomi 14 12GB RAM / 512GB tárhely Jádezöld !!! Szállítás alatt!!!!
- Xiaomi Redmi Note 14 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 13 Pro Max / 128GB / Kártyafüggetlen
- Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G 12GB RAM / 512GB ROM (Garancia 2026.04.10-ig)
- Samsung Galaxy Z Fold 5 (SM-F946B/DS) 512GB/12GB - Jégkék
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S24/Samsung Galaxy S24+/Samsung Galaxy S24 Ultra
- Microsoft Surface Laptop 3 - 15 col - Fekete
- AKCIÓ! MSI Z370 i5 9500 16GB DDR4 512GB SSD RX6600 8GB Cooler Master MB510L Chieftec 500W
- Csere-Beszámítás! Asztali számítógép PC Játékra. I5 12400F / RTX 3070 / 32GB DDR4 / 1TB SSD
- Lenovo Thinkpad P16 G2 - i9-13980HX, 64GB, 1TB SSD, 16" WQUXGA (3840 2400), RTX 4090 (ELKELT)
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest