Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SL-27

    tag

    válasz acura13 #51 üzenetére

    Teljesen osztom, amit leírtál. :C

    Mindenféle személyeskedő hangnemet mellőzve, a saját tapasztalataim alapján mondom...

    Senki ne várjon a túlárazott (27%-os ÁFA) magyar árakra, Expansys-ról tízezrekkel olcsóbb. Én is akkor csaptam le rá, mikor a font megnyekkent. Bár, akkor ezzel most szándékosan bojkottálom a hazai eladást?

    Én a bejelentés óta spóroltam erre a telefonra, mert még egy régi RAZR HD-vel futkostam, nem mellesleg MOTOROLA fan vagyok, más nem is jöhetett volna szóba. Ha már RAZR...ez a telefon egy méltó penge utód.
    A Play nem tetszik, kicsit "olcsó" kinézetre. Az igazi tuti választás a Z FORCE lenne...de tudjuk, hogy nem lehet kapni. Azt is látni kell, vagyis sejthető, hogy a Moto Z család az utolsó régi vonalas (még Amerikában tervezték) Motorola telefon. Pár évet kiszolgál, utána lehet elbúcsúzom a márkától :(( Ne legyen igazam.

    SZÖRNYŰ, de életemben nem hallgattam telefonon fülessel vagy anélkül zenét - tehát nekem teljesen felesleges a 3,5mm-es Jack aljzat; a fényképező minősége olyan, amilyen, de nem is kívánok kiállítást szervezni a képeimből. Fellőni a Facéra vagy Instára pont elegendő.
    Nálam (is) simán viszi a másfél napot a telefon (annyi megjegyzéssel, hogy este repülőn van).
    A mellékelt fekete Ballistic Nylon hátlappal tényleg csúszós a teló, de szeretlek eBay... januárban jön a fa Style Shell (szürke tölgy vagy kőrisfa). Ja, tavasszal lesz rá Power Pack (MOD) is, mert akkor az ember ugye többet megy ide-oda... elkél a plusz enerdzsi a hegyen vagy utazáshoz :DD

    November 17. óta használom, teljesen meg vagyok vele elégedve. Én, mint full átlag júzer. Bárkinek kérdése van, privátban szívesen válaszolok.
    Kábel innen lett.

    Senkit nem fogok rábeszélni semmire, elvégre mindenki tudja, hogy mit akar vagy mire vágyik. Nem igaz? :DD

    [ Szerkesztve ]

    A bonyolultság mindenképpen erény! <> Samsung Galaxy S23+ és Watch 6

Új hozzászólás Aktív témák