Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bass

    addikt

    válasz szentkuti11 #20 üzenetére

    Csak tesztelnétek már rendesen. Minden teló tesztnél kellene egy ugyan olyan fényviszonyokkal rendelkező referencia képpel rendelkeznie. Nincs egy sarkotok ahol mindig ugyan azt fotóznátok? 10 dolcsi egy mini műterem box.

    "The gods who light up the sky at the gate of sethu"

  • feka0118

    tag

    válasz szentkuti11 #20 üzenetére

    Mielőtt leírnám a tapasztalataimat szeretném jelezni, hogy kötözködni szeretnék(mert aki szereti a sor6-ot, rossz ember nem lehetxd).
    Kamera: én jobbakat tapasztaltam, kevés fénynél is elfigadható képeket csinál, haverom iphone 6s ével hasonlítgattuk össze a végeredményeket, semmilyen érdemi különbséget nem véltünk felfedezni. Amikor már a vaku használatára is szükség volt, ott már az iphone jobb képeket lőtt. Ezen szerintem egy szoftveres javítás segíthet.
    Videózás: kicsit hiányoltam, hogy nem lett megemlítve hogy képes 4k 30 fpsel rögzíteni. Itt tapasztalható amit te is írtál hogy akdozik a rögzítés, de fullhd vagy hd ban én ilyet egyszer sem tapasztaltam se nappal, se esti felvételnél. Itt meg kell említeni, hogy a rögzített hang elég halk. Oldalró szóló hangok(emberi beszélgetés, zene) ereje tökéletes, viszont a saját vagy amit éoen rögzíteni szeretnék na az már halvány. Bár szerintem ez is csak szoftveres baki, mert a telefont kihangosítva meszebbről is jól hallanak.
    Akuidő: sajnos én nem tapasztalom azt, h laza 2 napot kibírna.
    2. Napot az enyém csak akkor bírja ki ha energiatakarékos üzemmódba kapcsolom. Ez kb. 36 óra készenléti és 4 óra kijelzőhasználattal jön össze. A régi m3 note om teljesítmény üzemmódban használva tudott ilyet méf flyme 5 el. Ez számomra kicsit csalódás.
    Wifi: szerintem átlagon felüli a vételi és stabilitási jele. Párom samsung s7 edge én ahol neki már nincs jel nekem van. Ugyan ez igaz az 5g-s hatótávjára is. Bár ott lasabb a samunál 10Mbittel. De ezt nem tartom különbségnek ha a két telefon árát is nézzük. Ha már samu, azzal összevetve a fotózást este, hát ott van különbség nem kicsi. De iphone 6s el öszevetve szinte semmi(lehet ha kinyomtatnánk a képeket lehet észrevenni a különbségeket, de pc n nézve rázoomolva már csak izlés dolga).
    Ujjlenyomat érzékelő: nekem eddig x 100 darabból egyszwr tévesztett, de akkor motorolajos volt a kezem.
    Szerintem tök jó telefon és így, hogy teljesen támogatott a google által, így már nyugodtan merem mondani, hogy a meizu újra, a xiaomi vetéjtársa.

Új hozzászólás Aktív témák