Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janaman01

    addikt

    válasz SP!T #1427 üzenetére

    na ez jó kérdés, mert ugye az lett volna a legegyszerübb ha irnak valamit , akár azt hogy küldjem vissza a telót, és cserélik, vagy azt hogy küldjem vissza és visszaadják a pénzt, de mivel kénytelen voltam a paypalhoz fordulni, ezért tuti elhúzódik , ezért kénytelen vagyok ezt használni( mivel a jiayu gariztatása is eszméletlen döcögősen megy), úgyhogy szerintem hamarabb lszel ha megrendeled :)

    blackrulz: hogy mi okozza a hibát azt nem tudni, de már ők is belátták hogy valami nem stimmel, és hogy attól lehet használni és kárpótolnak 15 dodóval...na jah..csak mindennnapi használatban ez már egy kissé zavaró...és valami nagyobb gebasz lehet , mert sunyi módón azért odairták hogy ha megvan a doboz , meg a teló tökéletes állapotban van akkor lehet szó cserekészülékről ha visszaküldöm, erre egyik fórumtárs segitségével válaszoltunk is hogy oké nem kell a 15 dodó , akkor legyen csere...

    erre viszont már nem jött válasz...szerintem azon vakaróznak, hogy ússzák meg

    Dear Janos
    we have received your video again,
    we have saw your video again,
    for the first and second video,we found that the whole phone screen flash ,could you please tell me why the screen flash?
    whether you have installed other ROM on it?
    about the last video,we found that the left of the corner flashed,we have advice you to change your phone's background or wallpaper to black color,then make a screenshot to check whether the pixel still appear,please send the screenshot to us again,
    normally the pixel does not affect the using of the phone,
    if you can accept it,we can refund 15usd to you as compensations,
    if you can not accept it,how about return it back,and then we change a new one to you?but you must confirm that there is no any damage for the phone,and the box of the phone is still intact
    waiting for your reply.

    ezt irták.....de azt a pixel dead progit azért inditottam el hogy lássák az , amikor a szinek hirtelen váltakoznak, akkor tele van "csikózódással" átlósan egyenesen is ...érdekes itt a fórumban egyből látta mindenki miről van szó..ezek meg csak értetlenkednek...nem hülyék..csak próbálják elkerülni a garit...

    [ Szerkesztve ]

    /tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

Új hozzászólás Aktív témák