Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz jacis #1 üzenetére

    Szerintem briliáns ötlet.
    A mai fizetőképes réteg, aki okos-és vagy sportórát akar, jellemzően a 20-40-50éves korosztály, s ez a korosztály starwars-on, pókemberen, tőlünk nyugatra a teljes marvell +DC palettán nevelkedett. Ez a popkultúra része. Ráadásnak amerika kapitány reneszánszát éli, és vannak nézhető részek is...nem sokat tesz a lelki fejlődésünkért, de igazi popcorn mozik, és ezzel még a tizenéves filmrajongókat is elérhetik, és apunak van pénze megvenni.

    Én 40-hez közel vagyok, van otthon legalább 4-5 SW-os pólom, de van trónok harca is...a másfél éves fiamnak is van spiderman-es, és batman-es body-ja...és ezeket meg is fogjuk őrizni, arra gondoltam majd berakom egy képkeretbe, mert nagyon vagány :)

    Tavaly kezdtem futni, és vettem egy Garmin órát is...és azt kell mondjam imádom, imádom a design-t, a tudást, és tartalmat, még azt is, hogy vannak achivement-ek is (amúgy már vannak marvelles achivmentek is), és természetesen azt, hogy azt érzem minőséget kaptam. Gondolkozom, hogy második órának egy amerika kapitányt veszek, főként az oled kijelző miatt, meghogy kiméljem a fenix-et (merthogy a korábbi highend Garminokban nem oled kijelző van/volt)

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

  • oxox

    addikt

    válasz oxox #12 üzenetére

    sajna úgy látom a marvell-es kiadás nem amoled kijelzős....hiba :(
    remélem lesz hulkos, és az már azzal lesz szerelve :D

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák