Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brutális eb

    addikt

    válasz Zirowe #177 üzenetére

    Megaztán nehéz lenne megértetni gondolom,hogy hali papa ha kell ICS ismét be kell laknod a készüléked.
    Vagy itt egy felhő tárhely mentsd le minden adatod esetleg itt egy 1Megabájtos progi ami mindent lement a készülékedről és vissza is tud állítani.

    Ugyanmár kamu és bűzlik az egész...... :W

    [ Szerkesztve ]

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Zirowe #177 üzenetére

    hm, na ennek fényében akkor az új indok is eléggé gyenge lábakon áll.

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • BunDevil

    csendes tag

    válasz Zirowe #183 üzenetére

    A telefon pontos felépítését és az ebből eredő esetleges, talán valóban létező problémákat én nem ismerem, csak ennek a tudatában tudnék nyilatkozni, hogy ez most kifogás, vagy nem. A másik, hogy én nem ismerem a HTC teljes termékpalettáját; illetve azon készülékek specifikációit, amelyek a listában áthúzás nélkül szerepelnek továbbra is, hiába vagyok ~8 éve HTC tulaj, azon készülékekkel voltam tisztában, amiket megvettem és nekem ez elég is volt. Körülnézni, leírásokat olvasni csak akkor, ha már ráadom a fejem a vásárlásra, anyagi háttérrel is rendelkezem, vagy meg akarom teremteni a lehetőséget, mert valamilyen apropóból szükségem van a telefonra.
    Ilyen volt az első Androidos HTC vásárlása is, a Nexus One, ami, akkoriban úgy volt, annyit fog segíteni az akkori munkámon, hogy nem tudtam nem-megvenni. Egy telefon kellett, ami kezeli az MBW-150-et Bluetoothon, úgy, hogy rá van kötve egy A2DP-s headset, valamint a GPS-t is kezeli ezzel egy időben, úgy, hogy továbbra is stabil, megbízható és gyors; ennek az akkori Mio-m nem felelt meg, vagy az MBW-t nem párosította, vagy a GPS halt meg, vagy az A2DP nem működött - egyáltalán nem. Ha mind a hármat összehoztam, olyan instabillá vált, hogy bármikor széthullhatott navilágás közben.
    Tehát: nem vagyok teljesen otthon a HTC-k hardvereit illetően. Így arra tudok támaszkodni, amit itt mások írtak. Az pedig az, hogy a listán ennél gyengébb hardverrel is szereplő telefonok is kapnak ICS-t, vagy más gyártók gyengébb hadrverű telefonjai. Én nem tudom mire vélni a HTC közleményeit. Naív és egocentrikus ember vagyok; így nem hátsó szándékot feltételezek, hanem valami valós okot, ezt már korábban is írtam. Ha annyira rosszat akarnának maguknak, vagy "nekünk", nem ennyi telefont frissítenének, csak mondjuk fele ennyit, teszem azt, a DHD "fölötti" telefonoktól indulna a lista, az Incredible-el; amit egyébként csak azért nem vettem meg, mert nem volt nálam plusz egy Szent István a boltban. Pedig minden álmom az volt: jobban tetszett, garantált volt a 30 frame felvételnél és volt még valami, hardveresen, ha jól dereng. (csak azért sem keresek rá). Most pedig emiatt kerültem egy tiltó-listás körbe.
    Őszinte leszek, én nem vagyok benne biztos, hogy ezzel feliratkozom a többiek mögé, a Soha-Többet-HTC elvet követni. Bár rémálmaim vannak néha a telefon súlyától (egyébként viccen kívül :)) ...), néhány szerencsétlenségem és némi agymenésem, hibám révén nagyon is tisztában vagyok azzal, hogy mennyire egyben van ez a telefon. Ez is dolgozik bennem, nem csak az, hogy peches voltam egy frissítést illetően. A másik meg, hogy ez a telefon ezzel a szoftverrel lett kiadva, én az új OP rendszert már önmagamtól is szívesebben nézegetném egy újabb vason (esetleg nagyobb felbontáson).
    Szóval ami a strapát illeti: Se tokot, se fóliát nem vettem rá és ennek ellenére, bár persze látszik, hogy használt, nem biztos, hogy valaki megmondaná, mennyi idős. A Nexus-omra jobban vigyáztam, de csak egyszer nem figyeltem oda rá; azóta vége van, mint a Twin Peaks-nek, szóval nekem úgy tűnik, ezt a telefont nagyobb körültekintés mellett sikerült összerakni. Én, amiért elhagynám a HTC-t, az a beviteli lehetőségek Alcatel féle megközelítését illeti: minél kevesebb kiálló valami legyen a telefonon. (Talán még vannak, akik emlékeznek, hogy az Alcateleken 12 éve minden nem-számmal-rendelkező gombnak két funkciója volt, az egyik a rövid, a másik a hosszú nyomással volt elérhető. BLOAHHH) Állandóan írják a cikkekben, hogy nincs dedikált fényképező gomb. Nem tudok egyetlen HTC-ről sem, amin lett volna, valaha is, Android mellett. (MDA-n volt, ott még kevésbé lehetett volna nélkülözni) Szerencsére a most fenn lévő rom-om ezt a problémát a hangerő negatív gombjával orvosolja, valamelyest. A másik, ami fájdalmas, ha nem olyan a képernyő billentyűzet, hogy nyilak vannak rajta, nem tudsz navigálni. És nekem senki ne adja elő, hogy nagy kézzel egyből a megfelelő helyre lehet bökni. Nexus One: Touchball. Desire: szenzor. DHD: ??? És az összes újabb HTC ... szóval jó dolog a tükörsima felület, de simán beáldoznám, hogy kezelhető maradjon a teló. Én a HTC-kről csak a megfelelő minőségű és mennyiségű kezelőszerveket hiányolom.
    A támogatottságot pedig nem ott látom hibásnak, hogy nem kapok ICS-t, hanem ott, hogy a telefon, "amikor még szűz volt", akkor sem frissült a legújabb Androidra, próbálkozhattam bármilyen gyári megoldással, se a menüből nem értem el a frissítést, se a PC-ről futtatott .exe segítségével: az én telefonom emiatt lett rootolva, nem azért, mert mindenképpen főzött rom-ot akartam...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák