Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Bocha #19 üzenetére

    Ezen mit nem lehetett érteni, már bocs? Amikor a regisztrációnál (értsd: első bekapcsolás után) kellett kiválasztanom az internethálózatot, nem tudtam felmenni a sajátomra, mivel akkor még nem érhető el a system preferences. Tehát ki kellett választanom, hogy nem csatlakozom az internetre, majd utána végig tudtam nyomni azt a folyamatot, amit te is leírtál, nem okozott gondot, de ez akkor is egy kis anomália.

    Te Bocha, figyelted az előző hsz.-nél, hogy egy szóval sem kritizáltalak? Akkor meg miért is kell magadra venned? :F Csak leírtam, hogyan kell megkeresni a MAC Address-t, ahogy alul is írtam, gondoltam, hogy ti ezen már rég túl vagytok, de másnak hasznos lehet... Én kérek elnézést, hogy segítő szándékkal be merek írni a blogotok topikjába! :U

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Bocha #21 üzenetére

    Az elejétől figyelem a Macblogot, írtátok, hogy maguk a bejegyzések több héttel-hónappal ezelőtt íródtak, csak most kerülnek publikálásra. :)

    Másrészt nem vagyok én sem Mac-expert, úgyhogy nem is fogok senkit sem hülyének nézni, mert valamit nem talál, amire anno nekem is rá kellett jönnöm. És van pár ilyen dolog, amivel kicsit szenvedni kellett, mert én is Windows-on nőttem fel (és máig az áll sokkal jobban kézre).

    Harmadrészt pedig egy-két év ismerkedés és teljesen hétköznapi használat után én is a Mac-szkeptikusok táborát erősítem, persze, nekem még az Intel-éra előtti Mac-ek voltak/vannak.

    Lényeg, hogy tőlem nem fogtok "jajjbehülyékmégessetuggyák"-típusú beszólást kapni. :DD

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

  • <NewL>

    addikt

    válasz Bocha #57 üzenetére

    akkor te az ajándékozás óta csak akksiról nyomatod?:D
    majd a blogsorozat végefele,erre az akksitémára visszatérünk,kíváncsi lennék ,hogy akkor ,hány százalékos lesz és észreveszel-e készenléti idő csökkenést

    Karma : köszi. te mekkora fényerővel használod amúgy?
    akkor kb egy normál felhasználónak kb 2 évig biztos hozza majdnemhogy a gyárilag megadott adatokat. jó

    (már megint egyre jobban izgat a macbook téma. mindig elkap a hév amikor látok az aprók között egy jóárast. tegnapelőtt 175-ért láttam egy ugyanolyan unibodyt mint a Bocháéké,2 akksival 4Gb rammal. ennyiért nagyon finom lenne egy:) )

    [ Szerkesztve ]

    There's an app for that

  • iSTYLE

    csendes tag

    válasz Bocha #96 üzenetére

    Bocha, a szavatosság 2 év minden EU országban, nem a jótállás...

    Egyébként szerintem is szükség van a pluszgaranciára, az utolsó 3 gépem mindegyikére megvettem a garanciabővítést és mindegyiket pont egy évesen tehát 2 év garanciával adtam tovább.
    Viszont azt hinné az ember, hogy ez előny a használt gépeknél és könnyebben, magasabb áron lehet eladni ezeket a gépeket. Sajnos itt igazolódott be számomra hogy ez nem így van az összes érdeklődő magasan tett a garanciára és csak az áron próbált alkudozni. Ha nem lett volna olyan ismerős aki pont ilyen megbízható gépet keresett akkor a mai napig ugyanaz a gépem lenne itthon. Tehát igen jó lenne a 3 év garancia, de amíg sokkal többet szidják a márkát az árak miatt addig erre várnunk kell.

    www.istyle.hu

Új hozzászólás Aktív témák