Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz iSTYLE #6 üzenetére

    "Nincs SD olvasó, ezt gyűlölöm. A gombvilágítás szintén hiányzik." aktuális modellt ezek tudatában frissítették
    Ez rajtam kevéssé segít :D

    "A Shift-click több tételt kijelölés nagyon hiányzik thumbnail nézetben." Command-click?
    Ezt a kört már többször lefutottuk. Az OSX-ből érthetelen módon hiányzik, hogy a Finderben thumbnail nézetben klikkolok egyet az első, majd shift-clickolok az utolsó fájlon, és a közte elhelyezkedő összes állomány kijelölésre kerül. Irtóra hiányzik.

    "A képnézegető pedig vagy lassú (Preview), vagy buta (Quicklook), nekem egy gyors és okos darab kéne." okos darab?
    Mingyá csekkolom, köszi!

    "Idegesít a Finder is, néha nagyon hülyén mutatja meg az egyes könyvtárak tartalmait, néha nem ott vannak a fájlok, ahol szeretném őket látni." jobb gomb / show view options és ott amit állítasz set as default illetve always open in választott view mode
    Ezt is kipróbálom, de miért nem bírja magától megjegyezni, hogy egy adott könyvtárban milyen nézetet választok?

    "Mert azért az iMovie a trial Photoshop és a szövegszerkesztő már nem megy annyira hűdekafán egymás mellett, hiába igyekszik a rendszer úgy tenni, mintha." update 4GB-ra
    Nyilván. De akkor meg ne tegye le nekem a háttérbe.

    "Azt is utálom, hogy böngészőablakok között nem működik a Command-Tab (és a Ctrl-Tab sem, mielőtt valaki belémköt)" ezt nem értem

    Röviden: ha több böngészőABLAK van nyitva (tehát nem lap), akkor azok között csak úgy tudok váltani, ha felrántom a sarokba a kurzort, oda kirajzolgatja és átkattintok. Billentyűzetkobót nem találtam rá. Ha van mégis, akkor ne tartsátok magatokban.

    "Látja is az OSX, de írni nem tudja, csak olvasni, lévén FAT32-es a fájlrendszer" FAT32-őt OS X ír-olvas, inkább NTFS lesz az. De vannak progik amikkel hozzá lehet adni a rendszerhez az NTFS írást.
    Igen, NTFS, javítom is nyomban. Progit majd keresek... de miért kell keresni, miért nem tudja magától? (Pláne úgy, hogy azért ez a 160 gigás drive nem éppen egy hatalmas terület...)

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Új hozzászólás Aktív témák