Hirdetés

2018. december 13., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Moz

Moz
(PH! nagyúr)

Hát kamera miatt nem hiszem, hogy ilyet fog venni bárki is.. :U

Xiaomi Mi 8 6/128 - Instagram : https://bit.ly/2PSpeTF

(#2) Fitzgerald

Fitzgerald
(PH! kedvence)

A kijelzője nagyon komoly IPS-hez képest, tegnap volt a kezemben a telefon (össze is hasonlítottam egy V30-al, meg a saját S9+ -al mindkettőt. Már-már az amoled-et közelíti kontrasztban, a fényereje is igen jó. Csak sajnos erre is szarik majd az LG, ha nem fogy az elvárásoknak megfelelően. És még csak nem is szégyellik majd magukat érte.

[ Szerkesztve ]

(#3) tibcsi0407

tibcsi0407
(PH! félisten)

Vicc az ár, vicc a kamera, vicc az egész LG úgy, ahogy van.
Szerintem a teljesítménytáblázatba pedig a Oneplus 5T helyett inkább a 6-ost kellene szerepeltetni.

----tibcsi ®---- 1+6 |||| Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! SPEmall.com-mal kapcsolatos kérdésekben nem tudok segíteni!

(#4) Bossyy

Bossyy
(tag)

Nem értem én ezt az IPS+Always On Display kombinációt. AMOLED-en van létjogosultsága, de így, hogy fölöslegesen az egész kijelző meg legyen világítva a fekete pixelek mögött?
Amúgy ez is túlárazottak tűnik, a Mi Mix 2S sok-sok tízezerrel olcsóbban adja ugyanezt a hardvert talán még szebb, de mindenképpen minőségibb, exkluzívabb köntösben és az LG már bőven nem nagyobb név, mint a Xiaomi.
A cikkel kapcsolatban megjegyezném, hogy a hardver ismertetésénél a szövegben OnePlus 6 ról van szó, mint egyik konkurens, de a táblázatban az 5T szerepel, ami azért egy generációval korábbi vas.

[ Szerkesztve ]

(#5) ollie

ollie
(MODERÁTOR)

Kár, hogy van pár komoly hibája, az egyik a kis akku, a másik a 4GB ram (6-ot elvárnák ma egy csúcstelefontól), a harmadik, hogy nem OLED a kijelző (a notch eltűntetése meg az AoD is csak azzal jó).

(#6) aelod

aelod
(PH! kedvence)

A videóknál speciel a sima hdnál 60fps-nél nem igazán talál zoomot, vagy nekem legalább is így tűnt.

Üzemidő nagyon nagyon kevés lesz pár hónap múlva ezzel a vékonyka akksival. Vannak ennél jobb ajánlatok is most a piacon.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#7) T0rnad0

T0rnad0
(PH! addikt)

A G6 legalább jó áron volt...

Nem találtam a cikkben, de IP68 és MIL-STD-810G

S9+ / Mate 20 Pro - Nokia Lumia 950/808

(#8) totgab02

totgab02
(tag)

Nem talalja az lg a harmoniat az biztos. Kicsit mintha sporolnanak de a túlzott sporolas inkabb penzkidobashoz vezet

(#9) dnelb

dnelb
(PH! addikt)

8640k-s kalibrálás, szép. Úgy látszik az LG semmiből sem tanul .. Reméljük javítottak a kijelző minőségén különben ugyanúgy befog égni mint a G5.

[ Szerkesztve ]

(#10) stilo18

stilo18
(PH! addikt)

Pár napig gondolkoztam rajta, hogy ő lesz az S7-esem utódja, de aztán végül mégis csak S9+ lett...

PSN ID: oO-STiLO-Oo#ps4 PRO# Galaxy S9+ Black

(#11) sheratan

sheratan
(Jómunkásember)

Gondolom majd erre is tesznek magasról, hogy frissüljön a szoftvere, ahogy a G6 esetén is. Nem kell erőltetni ezt a telefongyártást, nem erősségük.

(#12) atikó

atikó
(őstag)

Az IBM nem tudom mitszól majd a thinq dolgért!

[ Szerkesztve ]

(#13) Fred23

Fred23
(PH! kedvence)

"3,5-4 óra az a kijelzőidő, amit a nap végén látni fogunk" :Y

Ennél azért több kéne jóval! Múlt héten néztem róla akku tesztet, és érdekes módon azóta korrigáltak, csak éppen lefelé -lehet, hogy újabb szoftverel romlott az akku? Ez az újabb teszt a PH! mérése felé húz sajnos.

A kamera is csak közepes, ráadásul tepsibb, mint a G6. Talán jövőre a G8 majd jobban sikerül, én tényleg drukkolnék nekik! :(

Illetve hamarosan jönni fog a Q8+, aki most csalódott, még reménykedhet abban.

(#14) Cifu

Cifu
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Csatlakozom azokhoz, akik nem értik az LG további bukdácsolását.

-Always-on-Display egy IPS kijelzőn. Minek is? :F
-Viszont ha jól értem, nincs értesítési led (nincs említve). Mert hát van AoD (gondolom). :U
-Mindössze 3000mAh-s aksi, tehát az AoD-nek végképpen nincs értelme, mert ha jól számolom, 16 óra alatt lemerül a telefon akkor is, ha csak az asztalon van, AoD bekapcsolva.
-Notch... Gratula, fel kellett szálni erre a vonatra is... miért is? Mert divat, és az LG nem maradhat ki? :F

Sorry, de ez így vicc...

A csapatmunka nagyon fontos: rajtad kívül másra is lőhetnek!

(#15) gazdi40

gazdi40
(lelkes újonc)

Megvolt es kb egyezik . Tehat a szotver ilyen ramaty nem.az en peldanyom. Ejszaka nulla fotok nappal meg ha megmozdul akkor kb gyenge kinai szint . Az lg egyebkent tesz a felhasznalora volt szerencsem levelezni az ugyfelszolgalattal ill irkalni . Kb mindig ugyanaz a jovobeni fejlesztes csak igy nem lesz jovoje a cegnek . Itt kb max az arat fejlesztettek kemenyen . Igy viszont elobb utobb eltunik a marka ennyi

(#16) NandorHUN válasza Moz (#1) üzenetére

NandorHUN
(PH! addikt)

Jó kamera van benne + ott a széleslátószögű, ezzel már sokaknál jobb mint mindjuk egy S9-ben lévő fényképező.

(#17) WD40

WD40
(fanatikus tag)

Kár, hogy ennél is hátul kell tapicskolni az ujjlenyomatolvasóért... A kamerát rendre összefogdosnám.

Ez a kép viszont üt: [link]

ui.: nem a minőség, hanem a lent látható vizelő egyén miatt :DDD

Az analog világ utolsó (?) harcosa.

(#18) Balzak83

Balzak83
(senior tag)

Volt G6-om. Ugyanazok a szoftveres hibák kameránál, mint a G6 esetén, képtelenek összekalapálni rendesen a szoftvert. Éjszakai képek nagyon durván festményszerűek, ezt sosem tudtam megszokni, és ugyanez van videónál is. Majd a gcam megoldja ennél a modellnél is. Árban sem lesz vészes szerintem, belátható időn belül 150-ig simán be fog esni, ismerve az LG-k árgörbéjét. Akku ismét csalódás, az AoD-n viszont meglepődtem, mert a G6-nál gyakorlatilag észrevehetetlen volt a fogyasztása. Kijelző beégéstől szerintem nem kell tartani, a G6-nál sem volt jellemző, ha legalább olyan jó a kijelzője mint az elődje, akkor ez a része legalább rendben lesz.

(#19) san01 válasza WD40 (#17) üzenetére

san01
(PH! addikt)

Kerestem, hogy miért üt, aztán kiszúrtam csórikámat. :D

[ Szerkesztve ]

HTC U11 | Origin: Captain_Adamica

(#20) bala4

bala4
(lelkes újonc)

Meg akartam várni a g7 tesztet, hogy megéri e az a plusz 80e ft a v30-hoz képest. Nem vártam meg a tesztet, megvettem a v30-at június elején. Nem bántam meg, szerintem sokkal jobb vétel, snapi 835-845 különbség nem ér ekkora felárat, minden másban ugyanaz. Szóval aki g7-ben gondolkozik, szerintem inkább v30 felé vegye az irányt!

(#21) judas13

judas13
(őstag)

Soha, sehol, senkinek.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz." TWD. iPhone 6S

(#22) sheratan válasza bala4 (#20) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Mondjuk cserébe a G7-nél még van halvány remény, hogy kap Android P-t, a V30-nál erről nagyjából le lehet mondani teljesen. Meg a szoftver frissítésekről is úgy általában.

(#23) Csapoati

Csapoati
(PH! nagyúr)

Milyen megfontolásból venne bárki is egy ilyet a konkurenseinek árszintjén? Egyedül a hangzás átlagon felüli, minden más átlagos vagy az alatti.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#24) gabber01

gabber01
(PH! addikt)

Komolyan nem vágom mi a bajotok a kamerával. A tesztképek alapján elég korrekt darab.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#25) Boyz

Boyz
(újonc)

Bocsánat!

"illetve a makulátlannak nem nevezhető sebesség miatt"

A sebesség az mikor lehet makulátlan?

Még egyszer bocsánat! :R :R :R

(#26) Quqesz

Quqesz
(PH! nagyúr)

Nem rossz, de semmi kiemelkedő. Az aksi máshol sem jobb(S8+ is kb ennyit tud),kamera átlagjúzernak megfelel(azért a manuális lehetőségeket jobban kibonthatta volna a cikk pl max záridő). Az aod-t kár eröltetni, mert már a G4 esetében is jól helyettesítették. Az ár lehetett volna jobb. Az OP6-al meg kár hasonlítgatni, mert az a piacot veri egy az egyben ár/érték arányban...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S8+/LG G2/G4/ Honor 8 & Samsung Tab A6 10,1

(#27) enginev3.0

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Alice nyár van, jöhetnek a nyári képek ;]

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Xiaomi Mi 8

(#28) gazdi40 válasza Boyz (#25) üzenetére

gazdi40
(lelkes újonc)

Mikor kb tapicskolod az ujlenyomatot vagy fenykepeznel es a szotver gondolkodik hogy mi legyen . Kb ennyi a sebessegkulonbseg a tobbiekhez merten. A tobbit nem is irom le minek napokig firkalni errol . Telefonnak nem.mondanam csak valami izenek

(#29) gazdi40 válasza gabber01 (#24) üzenetére

gazdi40
(lelkes újonc)

Nekem.volt szerencsem hozza . Hat atlag felhasznalasnal meg borzalmasabbak a kepek sajnos

(#30) mjani1172

mjani1172
(őstag)

Nem értem ezt a felháborodást. Egy power bankkal és a egy fényképezővel kiegészítve nem lesz ez rossz.
Csak be ne égjen.

[ Szerkesztve ]

(#31) enginev3.0 válasza mjani1172 (#30) üzenetére

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Inkább egy 3310es, legalább strapabíró is

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Xiaomi Mi 8

(#32) babosmiki válasza Cifu (#14) üzenetére

babosmiki
(PH! addikt)

Van benne értesítő led, csak kimaradt a cikkből..

Más: Amúgy az árat szerintem nem a hónapokkal ezelőtt bemutatott mobilokhoz kéne hasonlítani, mert pl. az S9 is jóval drágábban nyitott mint ez...

"Huawei Mate20pro, Huawei Watch GT, GalaxyTabS2 8.0, Shuttle XPC, "

(#33) Sinesol

Sinesol
(PH! addikt)

Szerintem nincs ezzel túl nagy gond, bőven szerethető a készülék, bár az akksi lehetett volna kicsit acélosabb. Az AoD tényleg nem a legjobb ötlet, viszont ki lehet kapcsolni.. ha ez valakinek nem megy 500ft/db jutányos áron vállalom hardveraprós hirdetésben. :D

A vicckategóriába meg inkább az 1000 eurós OppO-t jelölném, ha már ilyen jó kedve van mindenkinek. ;]

[ Szerkesztve ]

(#34) babosmiki válasza Sinesol (#33) üzenetére

babosmiki
(PH! addikt)

+1 :K

"Huawei Mate20pro, Huawei Watch GT, GalaxyTabS2 8.0, Shuttle XPC, "

(#35) judas13 válasza mjani1172 (#30) üzenetére

judas13
(őstag)

:D

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz." TWD. iPhone 6S

(#36) Motion_Blur válasza Moz (#1) üzenetére

Motion_Blur
(PH! félisten)

A 3 éves LG G4-em bucira veri ezt a képminőséget...

Pedig ha lenne benne egy innovatív kamera, lenne értelme váltani rá. Így nem.... csak azért hogy antutuban 3x annyi pontom legyen :U

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#37) Aryon87

Aryon87
(PH! nagyúr)

Nem kapott el a must have érzés.. Ez a G6 2.0 változata lett inkább.
G3, G4, G5 és G6 után már nem hinném hogy ez is meglesz a repertoárban, más gyártó jóval többet nyújt nekem. Egyedül az a széleslátó kamera kellene, ami sok helyzetben tud segíteni, még a minősége ellenére is.
A főkamerával készült képek pedig egy bizonyos gyártó színvilágára koppint, ahogy a többieké is, amit az Ai még jobban rátol..

Pocophone F1 & Huawei P9

(#38) MarciKING24

MarciKING24
(kvázi-tag)

Csak én érzem ekkora hibák mellett meglehetős túlzásnak a "tetszett" plecsnit? És a végén még odaírja, hogy ez egy ERŐS Tetszett, lecsúszott az ajánlottról... Szomorú, hogy az LG idáig jutott, hogy "lesajnálni" lehet csak a telefonait :(

Straight outta Compton

(#39) Fred23 válasza Aryon87 (#37) üzenetére

Fred23
(PH! kedvence)

"Ez a G6 2.0 változata lett inkább."

Szerintem is, csak design terén nőiesebb kialakítással. A G6 gyönyörű számomra annak ellenére is, hogy féltégla, ez a G7 meg csak elmegy. Ahogy meg most kinéz, kábé fölösleges is volt így kiadni.

A Q8+ bejelentését azért várom, tud néha az LG jót is csinálni!

(#40) Aryon87 válasza Fred23 (#39) üzenetére

Aryon87
(PH! nagyúr)

nekem a külsővel még nem is lenne bajom, inkább az a gond, hogy már ott is butítják. Ugye G2/3/4 még hátul voltak a hangerőgombok, amik a G5-től már oldalra kerültek és az Infra is eltűnt. Most a powergomb költözött ki oldalra.. Szerintem a jack is el fog tűnni hamarosan..
És akkor a notch... vicc, de legalább követték a Huawei példáját, és szoftveresen rejthető.

[ Szerkesztve ]

Pocophone F1 & Huawei P9

(#41) bala4 válasza sheratan (#22) üzenetére

bala4
(lelkes újonc)

Nézd, most Oreoval hihetetlen jó, az akksi idő verhetetlen, fagyás-egyéb problémával nem találkoztam! Az a pár plusz ficsőr amit hozni fog a P nem fog hiányozni ha van egy atomstabil rendszerem, de ez csak az én véleményem! ;)

(#42) sheratan válasza bala4 (#41) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Mindig meglep, hogy az emberek, akik lassan minden adatukat a telefonon tárolják mennyire érdektelenek az alapvető biztonság tekintetében :N Ja, nem hoz semmi újdonságot. Csak egy naprakész, befoltozott rendszert. Bár ez csak ugye egy ideig érvényes, a havi biztonsági frissítésekre is nagy ívben szarnak az LG-nél.

(#43) aTe014 válasza sheratan (#22) üzenetére

aTe014
(fanatikus tag)

Miért ne kapná meg a V30 az Android P-t?

A V10 is Andorid 5-tel jelent meg és jelenleg frissithető Nugátra, tehát 2 fő frissitést szokott kiadni az LG, a V30-nál az Android P lesz a második.

LG V30 H930 moroccan blue

(#44) BiP válasza Moz (#1) üzenetére

BiP
(PH! nagyúr)

Én nem is értem. Anno az LG Nexus 5X jobb képeket (értsd: sokkal jobbakat) csinált, és azt a szintet azóta sem tudják elérni.
(és én sem tudtam azóta olyan telefont venni, ami hozza azt a szintet, de legalább hardverben is elég gyors, és nem egy vagyon). kb. S9 széria vagy a P20-ak ütik meg a mércét, de az utolsó kritérium miatt kiesnek.

(#24) gabber01: lásd előző mondataim.
plusz nem vagyok egy nagy kameraguru, de a low light képek elég gyengék. (igaz, az S7-em simán alulmúlja ezt is :( )

[ Szerkesztve ]

(#45) Aryon87 válasza BiP (#44) üzenetére

Aryon87
(PH! nagyúr)

És az általad említett 2 telefont agyonüti a Pixel és HTC U széria, ahogy a teljes mobilmezőnyt is :)) Ez a 2 gyártó ad egy normális minőséget, ahol nincs semmi sallang. Természetes színek, nincs túlélesítés stb, és normális képek Ai nélkül.

[ Szerkesztve ]

Pocophone F1 & Huawei P9

(#46) sheratan válasza aTe014 (#43) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

A 8.0-t is most kapta meg, bő fél év késéssel. Én azért olyan nagy reményeket nem fűznék hozzá, hogy jövő nyár előtt megcsinálják, ha egyáltalán...

(#47) doooo

doooo
(őstag)

Kár a hulladék másodlagos kameráért, aminek már annyi értelme sincs, mint amire hivatott lenne... 107 fok... :U

(#48) vasi79

vasi79
(kvázi-tag)

3,5-4,5 sot?! Kinek gyártották ezt?

(#49) aelod válasza Sinesol (#33) üzenetére

aelod
(PH! kedvence)

Szerethető amennyiben szereted naponta 2x tölteni a telefonod majd és olajfestményes képeket nézegetni rajta...

(#48) vasi79

És ez újonnan, fél év egy év után lesz ez kevesebb is... :DDD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#50) BiP válasza Aryon87 (#45) üzenetére

BiP
(PH! nagyúr)

Igen, ezeket kifelejtettem, de ugyanúgy drágák.
Fénykép miatt legszívesebben Pixelt vennék (az vitte tovább a Nexus 5X/6P örökségét), de ugyanúgy atomdrágák és kompromisszumos.
HTC meg bevallom nem jön be, pedig az U11 felkerült a listámra.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.