Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    Én a hang témában nem vagyok benne, ha ezt levesszük a képletből akkor egy BX miben rosszabb mint egy CX/C1?
    - Ha jól gondolom képminőségben kb. semmiben. (Azt hittem fényerőben pl. elvérzik mert azt folyamatosan javítják de elég meggyőző értékeket láttam a BX-nél is).
    - Feature-ben esetleg most friss sláger a 4k/120Hz+VRR de úgy látom azt is tudja.

    (A hanggal kapcsolatban meg kettősen látom a dolgot. Sokaknak úgy látom fontos és igazán itt vérzik el egy rakás eszköz. Ami egyébként felháborító ahhoz képest, hogy milyen áron és milyen minőséget adnak elvben. Ha valami fejlesztésre egyre ritkábban rámozdulok akkor pont ez ami visszatart. Az árak, feature-lista papíron az egekbe szökött de amúgy mindenhol kapsz bugot, hiányzó alapvető dolgokat vagy egy kis béta tesztet jó esetben mert később kijavulnak. Mindezt lassan 2-3x árú notikban, telefonokban és ezek szerint TV-erősítő párosokban, stb... Nekem ettől ment el a kedvem (és időm), hogy küzdjek a cégek kiszolgálásért. :D
    Másrészről meg kicsit fals is szerintem a hang téma, legalábbis egyedi. Pl. gyerekek mellett X éve örülök ha egy film végigmegy egy részletben BT fülessel, nem hangrendszeren. :D De ha mehetne társasházban akkor se nyomtam neki korábban sem, hangzást ilyen tényezők mellett nehéz erőltetni szvsz.

Új hozzászólás Aktív témák