Hirdetés

2018. december 12., szerda

Gyorskeresés

(#1) volandy

volandy
(fanatikus tag)

Kompakt telefon? Na vajon mekkora sikere lesz?
Vagy csak duma, hogy "kis kompakt telefont keresek".

[ Szerkesztve ]

(#2) arnoldito válasza volandy (#1) üzenetére

arnoldito
(fanatikus tag)

Igen kis compact telefont keresek, keresnek bizonyos emberek, de muszáj ocsmánynak lennie? Még a felső betüremkedés oké, de az alsó! Pfffff....

[ Szerkesztve ]

(#3) Duliee

Duliee
(Jómunkásember)

Tették volna a hátralap az ujjlenyomatolvasót.

Viszont kompakt méretben tényleg nem nagyon van ellenfele.

(#4) volandy

volandy
(fanatikus tag)

Viszont azt írja, hogy csak japánban lesz elérhető.

(#5) jaszy91

jaszy91
(fanatikus tag)

Nekem csak egy kérdésem van. Itt miért nem lehet kapni? :(

Cisco CCENT / Cisco CCNAW / HPE ATP - Server Solution V3 / HPE ASE - Proliant Server Solution Integrator V3 / HPE OneView

(#6) Mustaros

Mustaros
(fanatikus tag)

A Google pixel is megcsinálta a dupla notch ot igaz ők szoftver hibával 😂

Komolytalan ajánlatokkal kérlek ne fárassz , ha nem tudsz olvasni az nem az én bajom!!

(#7) Viktor0610

Viktor0610
(Jómunkásember)

Kiváncsi volnék, mekkora erőfeszítésbe (illetve kijelző/előlap arány százalékba) tellett volna, hogy ne legyen egy szenzorsziget sem. :U

"Bármennyiért adják ezeket a gyenge kínai kacatokat, úgyse kell. Ebben nincs meg a jóságnak az a foka ami az Apple termékeiben megvan." - LOL :-DDD

(#8) serrin válasza volandy (#1) üzenetére

serrin
(tag)

Az 5,2-es nem kompakt, amúgy meg ez szörnyű ronda lett.

iPhone SE 64GB & Lumia 735 || "Privát üzenetnél gyorsabb az e-mail, e-mail-nél gyorsabb az sms, sms-nél a telefonhívás."

(#9) Fred23

Fred23
(PH! kedvence)

Nekem kéne. 120 Hz képfrissítés, IP68, számomra ideális méret, 3.5 jack, jó SoC, sík HDR10 kijelző, műanyag hátlap. Egyedül az akku gyenge, de ha leszámolok durván 15%-ot abból, amit üzemidőben az XZ2 Compact tud, az még mindig elfogadható. Notch mondjuk nem tetszik, de kibírnám.

Kíváncsi leszek, dob -e valamit rá majd 3-4 hónap múlva az arukereso.hu, vagy aprón találok -e belőle! Tudom, vannak PH!-n, akik megfordulnak Japánban, talán vesznek, aztán eladják itthon. :D

[ Szerkesztve ]

(#10) munnergep

munnergep
(senior tag)

Shut up and take my money!

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up." / "Dr.Schultz, five thousand dollar ni##er, is practically my middle name."

(#11) aelod válasza arnoldito (#2) üzenetére

aelod
(PH! kedvence)

Nocsmány.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#12) roli543

roli543
(senior tag)

Kövezzetek meg de nekem tetszik :D főleg abban a zöld színben, és igen, réteg termék de szerintem fognak eladni belőle, mert valóban kompakt!

Apple iPhone SE + iPad 2017

(#13) chapo válasza roli543 (#12) üzenetére

chapo
(tag)

Szerintem még akkor mutatna valahogy, ha az alsó/felső szutyvadék ugyanakkora lenne + a keret is mindenhol egyforma vastag lenne. Bár egy másik topikban írtam, ez az alsó cucc tényleg nettó öngól, a két alsó ficakba mit erőltetnek majd bele, két gombot? Akkor már inkább vissza a fizikai érintőgombokat...

(#14) joey04

joey04
(Jómunkásember)

Ki csinálja most a Sharp telefonokat? Az saját kézben van, vagy valami gagyi kínai megvette a nevet? Már nem tudom... de a készülék alapján utóbbi. Ha nem, az siralmas...

Bazinga!

(#15) Csapoati

Csapoati
(PH! nagyúr)

Én olyat szeretnék, hogy a notchban is lenne fentről egy kis bevágás valami mini kijelzővel, és akkor lehetne notchban notch.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#16) INGJOKE

INGJOKE
(őstag)

El sem olvastam a cikket elég volt bőven a telefon képe... Az emberek többségének még egy notch is sokk erre ezek rá*asznak 2-t... hatalmas... :DDD :DDD :DDD

Troll! Feed them!!! Mi mix 2s 6/128+Amazfit pace+Mi Notebook pro I7 16 gb 256 gb ssd

(#17) chapo válasza INGJOKE (#16) üzenetére

chapo
(tag)

A Sharp a legnagyobb troll :DDD

(#18) n4n3x

n4n3x
(újonc)

Érdekes hogy a Sharp 2014-ben már tudott ilyet tervezni, most meg nem.. :(

(#19) aelod válasza n4n3x (#18) üzenetére

aelod
(PH! kedvence)

Nem tudom melyik az ocsmányabb ez a mostani vagy a régi. :U

(#20) kelly416

kelly416
(PH! kedvence)

Hát... én simán beáldoznám az előlapi kamerát és az előlapi ujjlenyomatolvasót (sőt, akár az ujjlenyomatolvasót úgy, ahogy van), ha egy ekkora készüléket ilyen adottságokkal (kijelző-ház arány, hardver, IP minősítés) vehetnék hivatalos garanciával és B20-al.

(#21) enginev3.0

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog

De legalább nem alsókategóriás a hardvere

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Xiaomi Mi 8

(#22) Straw

Straw
(senior tag)

Ezaz! Még-még-még nocsot a népnek!!! Hiányzott mint mókusnak az erdőtűz

Ez valami rossz vicc? (költői kérdés)

[ Szerkesztve ]

42

(#23) atis78

atis78
(tag)

Hozzak europaba es mar veszem is. Vegre egy ujabb kivetel a peklapat meretu fosok tengereben...

(#24) arnoldito válasza kelly416 (#20) üzenetére

arnoldito
(fanatikus tag)

Ezzel én is így vagyok, hogy bealdoznám az előlapi kamerát, mert szerintem életében 2x nem szelfizetm... :))

(#25) Ádám16

Ádám16
(őstag)

hát ez nevetséges lett.

(#26) fattyu

fattyu
(PH! kedvence)

elkezdett összefutni a nyál a számban.
enyhe bizsergést éreztem lejjebb.

nem vagyok nocs párti de ez nekem kell.

amíg el nem jutottam a 2500mah ig... ziccer, lő. kapufa

too many guitars, too little talent.

(#27) sheratan válasza joey04 (#14) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Foxconn vette meg őket is, ha jól emlékszem.

(#28) pusszycat válasza fattyu (#26) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Kis telefon, kis bottal jár... :) Ha a fenti notch-t lehagyják, és az alsót sem teszik rá még kéne is.

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black -

(#29) Wallenberg válasza fattyu (#26) üzenetére

Wallenberg
(fanatikus tag)

inkább mellé.

Most tényleg? Komolyan? 2500 maH akku?

[ Szerkesztve ]

(#30) ZavaBalazs válasza serrin (#8) üzenetére

ZavaBalazs
(őstag)

ezt a hozzáállást sose értettem. már hogy a rákba ne lenne kompakt, amikor gyakorlatilag a sony Z compact széria méretének felel meg, csak hosszabb 3-4 milliméterrel? aztán hogy így bele tudtak rakni egy 5.2-es (mondjuk a noccsokat levéve kisebb nettóban) kijelzőt, az már csak hab a tortán.

amúgy az iphone X óta ennek a lehetőségén röhögünk, most valósággá vált. :DDD kíváncsi vagyok, ki lesz az első 4 noccsos gyártó.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#31) jonnyjoker01 válasza ZavaBalazs (#30) üzenetére

jonnyjoker01
(PH! kedvence)

Jobb és bal oldali noccsot a népnek!

Üdv. Johnny

(#32) sheratan válasza jonnyjoker01 (#31) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Ha elég sok noccsot tesznek rá, akkor a végeredmény (integrálva) egy káva lesz, és megint mindenki lehet boldog :)

(#33) aelod válasza ZavaBalazs (#30) üzenetére

aelod
(PH! kedvence)

Autóstelefonos kártyában az lesz az mindent vivő lap.
- 8 magos.
- enyém is!

- 4 kamerás!
- ez is.

- notch?
- 4!
- ..csába... ;]

(#34) quailstorm válasza aelod (#19) üzenetére

quailstorm
(PH! félisten)

Praktikumban viszont verhetetlen az alsó nagykávás megoldás, egykezes használathoz ez a legideálisabb.
Sony Z3 compact ilyen még, ideális arányok az egykezes használathoz. Bár ott el van osztva a kávamennyiség az alsó és felső rész közt.

[ Szerkesztve ]

(#35) Örni

Örni
(senior tag)

Na végre egy gyártó, aki használja az agyát és nem 160mm-es telefont ad ki. Konkrétan kihalt az 5"-os kijelzőméret is már.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#36) w.miki

w.miki
(PH! addikt)

0 noccsal, 4"-osan, b20-al kéne....

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#37) Duliee válasza serrin (#8) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

A telefon külső fizikai méreteit nézd.

(#38) Duliee válasza joey04 (#14) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Sharp -Foxconn.

Az a cég, aki más ismert termékeket is

(#39) morcogi válasza roli543 (#12) üzenetére

morcogi
(újonc)

Oszinten szolva nekem is tetszik (ha nem most vettem volna S9-et, akkor meg eselyes is lenne :) ) de mar kezdem szegyellni magam miatta :DDD

(#40) pusszycat válasza morcogi (#39) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Az S9 is meglepően kicsi. :)

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black -

(#41) Snowy_owl

Snowy_owl
(senior tag)

Már majdnem megörül az ember, amikor látja, hogy ott a noccs. Aztán továbbmenve 2 noccs lesz. Pedig 1 noccsal még csak csak. Meg aztán persze hogy itt amúgy sem lesz.

És egy kérdés:
Al csak 9témát tud azonosítani. Nem értek semmilyen alhez, de ez miben különbözik attól a telefontól, ami hírből sem ismeri az al, mégis felismeri a témát?

[ Szerkesztve ]

(#42) Roaming

Roaming
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

:C
Egyre szánalmasabb a notch-téma.

Áldott ünnepeket!

(#43) satz18

satz18
(őstag)

Végre egy értelmes méretű telefon. Kár hogy csak japánban érhető el.

Asus GL502VS, Lenovo x60, LG G4, PS 3

(#44) youngboy válasza pusszycat (#28) üzenetére

youngboy
(senior tag)

:C

(#45) <Adamsky> válasza volandy (#1) üzenetére

<Adamsky>
(PH! kedvence)

Én venném:
- csak a notch-ok ...
- és azon egyszerű okból, hogy gyk. itthon beszerezhetetlen (plusz jó eséllyel nem is nagyon működne az itteni hálózaton)
.. nem fogom.

Apró: http://goo.gl/SEJNpP

(#46) Herreløse válasza satz18 (#43) üzenetére

Herreløse
(PH! addikt)

Sony XZ2 compact,ha kicsi és erős telefon kell.

"...Mindenki panaszkodik a pénz hiánya miatt,de az ész hiánya miatt soha senki..."

(#47) quailstorm válasza Herreløse (#46) üzenetére

quailstorm
(PH! félisten)

Szerintem az a halála a Z compactoknak, nincs rajta jack és 18:9, így semmi értelme az egésznek. (fogásváltás nélkül nem éred el a tetejét)
XZ1 Compact inkább...

[ Szerkesztve ]

(#48) Fred23 válasza quailstorm (#47) üzenetére

Fred23
(PH! kedvence)

Nagyon szeretem a kis készülékeket, de ha szempont a 3D-s játék (pl. PUBG Mobile) és az órákon keresztüli böngészés is, inkább az XZ2 Compact! (4,6" vs 5" nagyon sokat számít!)

Mondjuk most elültetted a bogarat a fülemben, mert bár nagyon régen egyszer már kizártam az XZ1 Compact-ot, mostanra egy jó ár-érték arányú, kevés kompromisszumos megoldás lett belőle. Ahogy nézem, 103k-ért már kapható. Ha arra váltanék jövőre, még maradna is abból a pénzből, amit új mobilra szántam.

(#49) Hieronymus válasza Csapoati (#15) üzenetére

Hieronymus
(senior tag)
LOGOUT blog

A régi telefonok annyival voltak jobbak, hogy minden oldalon volt folyamatos notch. :DDD

Ha értelmetlen hozzászólásommal találkozol, az nem a véletlen műve. A Fantasztikus tag, címre hajtok! Muszáj hozzászólnom.

(#50) Herreløse válasza quailstorm (#47) üzenetére

Herreløse
(PH! addikt)

Én elértem a tetejét,a jack hiánya nem izgat,ahogy a 18:9 sem. Tényleg kompakt és nagyon minőségi darab,szuper sztereó hangszórók,üzemidő bőven 1 napos volt.Szoftveresen sem volt semmi gond.
De kinek mi.

[ Szerkesztve ]

"...Mindenki panaszkodik a pénz hiánya miatt,de az ész hiánya miatt soha senki..."

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.