Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ulkesh

    őstag

    válasz Oliverda #7 üzenetére

    "Gondolom nehéz lett volna már egyből a HSDPA-t belerakni. Nevetséges... Már akkor is leültem amikor kiderült hogy csak EDGE képes a készülék. Ennyire nyilvánvaló bőrlehúzást ritkán látni."

    Ha gondolkodnál picit, akkor rájönnél, hogy butaságot írtál..

    Az iPhone elsősorban amerikai vásárlóknak készült, az USA-ban meg még nincs 3G-s szolgáltatás. Mi a fenének rakták volna bele? Csak, hogy drágább legyen legyártani?

    Az meg csak apró adalék, hogy az iPhone Edge-n keresztül is gyorsabb böngészést tesz lehetővé, mint a Nokiák 3G-n, mert a Nokia sokkal gyengébb hardvere képtelen feldolgozni a nagyobb sebességgel érkező adatokat. (Én is kipróbáltam és az e61i még wifi-n keresztül sem volt számottevően gyorsabb, mint az iPhone Edge-n, az E90-en már érezhetően gyorsul a dolog, de ha mindkét eszköz WiFi-t használ, akkor látványosan lemarad a Nokia)

    http://video.google.com/videoplay?docid=7435745770076416522&q=edge+3g&total=119&start=10&num=10&so=0&type=search&plindex=3

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz Oliverda #7 üzenetére

    Szerintem nagyon "jól" csinálja Apple hisz ha nem csinálta volna ezeket a durva hibákat nemtudna mégegy bőrt lenyúzni a köv méltán/kevésbé méltán de mindenképp hypolt apple kütyüröl. :)
    Aztán majd jövőre jön az új nagy durranás, amiben pár dolgot azért véletlen elszúrnak.... :)

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák