Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Feri bácsi

    tag

    válasz Dare2Live #32 üzenetére

    Engem per pillanat az egész 3G/wi-fi téma nem érdekel....de azt nem értem, miért van ez a nagy ellenszenv az Iphone-nal és magával az Apple-lel szemben.
    4-6 havonta cserélem a telefonokat, minden esetben elég alaposan körülnézek, és merem állítani, hogy kezelőfelületben (nem tudásban !) az Iphone-nál jobb nincs.

    Mondok mást, menj be , nézz meg egy Apple 20" v. 24" iMac-ot és eldobod az agyad.
    Csak megkérik az árát, bár ha jól összeszámolod milyen alkatrészek vannak benne, nem is sokkal drágább a konkurrenseknél. Persze itt is a bővíthetőség hiánya, meg a kompatibilitás..

    Csináljanak amit akarnak, miért baj az nekünk. Akinek nem tetszik, ne vegye meg, szerintem ilyen egyszerű.

    Nem dicsekedni akarok, meg tudnám venni az Iphone-t, de majd ha normálisabb kamera lesz benne és hát azért lemehetne 100 k szintre az ára. Más nekem belőle nem hiányzik, és lehet hogy a többi 10 millió vevőnek is elég ennyi. Örüljete, hogy a Nokiából többet adnak el (bár N95-ből nem biztos) .

    Már rég N95-öm lenne , ha nem gagyi műanyagból lenne és lehetne GPS meg egyéb majomfogó nélküli opcióval is kérni.

    Ezért (is) várom a Samu G810-t. Na, bocsi hogy hosszú voltam :)

Új hozzászólás Aktív témák