Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Juhaszatti

    addikt

    válasz #78791680 #87 üzenetére

    Egy ideje párhuzamosan használom a kettőt. Be van állítva az arcfelismerés és az ujjlenyomatolvasó is egyszerre. A legtöbb esetben oda sem ér az ujjam a kijelzőhöz, már fel van oldva a telefon. Így irreleváns is az ujjlenyomatolvasó sebessége, mert mire használnám már nincs rá szükség.
    Persze azért valószínűleg hiányozna nekem is ha nem lenne, van mikor jól jön.

  • foxxmotor

    tag

    válasz #78791680 #87 üzenetére

    Enyhe túlzás azt állítani hogy az arcfelismerés lassabb mint az arcfelismerés. Jelenleg egy iPhone 11 Pro-t használok, és arcfelismerés gyakorlatilag zéró idő. Csak felemelem a telefont, vagy rákoppintok, hogy feléledjen a kijelző, és már húzhatom is felfelé a feloldáshoz. Azonnal.
    Ujjlenyomat leolvasós iPhone-ról váltottam, és nagyon nem szimpatizáltam az arcfelismeréssel. Sokkal jobbnak tartottam az ujjlenyomatos autentikációt. Szabályosan óckodtam arcfelismerős telefonra váltani. És b@sszus. Tök jó. Ja és valaki azt is írta, hogy az arcfelismerés azért nem jó, mert a banki programok azzal nem tudnak azonosítani, csak ujjlenyomattal. Hát... Nem tudom melyik gyártónál hogy megy, de ez az iPhonoknál megoldott. Én OTP-s vagyok és az OTP smartbank app-ban, tökéletesen működik az arcfelismeréses azonosítás. Sőt, ha a telefonommal fizetek PayPass-al, akkor is az arcommal azonosít.
    Kár volt tartanom az arcfelismeréses autentikációtól. Szerintem neked is kár. Ha megfelelően működik az adott eszközben, akkor gyakorlatilag észre se venni hogy működik.

Új hozzászólás Aktív témák