Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz Benyaking #7 üzenetére

    és egyben nemlehet fórumtársnak is:

    Persze, hogy drága és csak a hülyéknek éri meg (vagy akinek tényleg fontos, kihasználja, és végre-végre lehet kapni), nem is mondtam, hogy nem drága. Azt mondom, hogy amikor keresek 120000Ft-ot havonta, akkor nem áhítozom 160000Ft-os szinte semmire sem jó szarok után, amit max. kétszer használok, utána csak dicsekszem, hogy van. És leginkább nem sírok azért, mert drága. Ennyi és kész. Én is unom már, hogy minden árral is rendelkező fórum első 10 hozzászólásából 6 arról szól, hogy drága. Felejtsük már el. Hiába írja mindenki, attól még ennyi. Lesz rá kereslet így is, majd a kínaiak megcsinálják olcsóbban, arra is lesz kereslet.

    Kedves nemlehet:
    Tudom, hogy kint sokkal ember/pénztárca barátabb csomagok vannak, nem is ez a lényege a dolognak. De most tedd a szívedre a kezed, és mondd el, egy 160.000Ft-os mütyürt hogy veszem meg könnyebben? Ha havi 120.000Ft-ot keresel, vagy ha havi 600.000-Ft-ot keresel? Ugye, hogy van igazság abban is, amit én írtam? Nem lehet ennyire kategorikusan kijelenteni, hogy nincs igazam. :)

    No de mindezt mindenki döntse el magának, én ebből nem akarok vitát, részemről befejeztem.

    Boldog Új Évet Mindenkinek!

Új hozzászólás Aktív témák