Új hozzászólás Aktív témák
-
Noukoum
veterán
És van információd hogy a product red esetében mekkora ez az összeg? Nem igazán látok más okostelefonnál ilyen kezdeményezést, és a product red esetében még mindig nem tudjuk hogy mennyi az annyi. Itt legalább van nyereményjáték, és kisebb is a haszonkulcs ezt is nézni kell.
-
Razzul
őstag
Az alapítvány nem hozza ezt nyilvánosságra, viszont a partnereik sok esetben megteszik ezt. De ezen ne akadjunk fent, a Product Red csak egy példa volt. A legtöbb cég általában jóval kevesebb megkötést tesz az ilyen jellegű akcióinál, mert ezekkel a feltételekkel maximum 5800€-t fog összekalapozni a ZTE az alapítványnak. Azaz akarnak ők jótékonykodni, csak ne nagyon érintse a profitjukat.
-
Razzul
őstag
Tudom, hogy a jótékonysági kezdeményezések mindig pozitívak. De most én leszek AZ az illető és szóvá teszem azt, hogy az egy hetes előrendelési időszak első 1000 eladásának 1%-át tovább lökni a szervezetnek elég sovány összeg lesz.
Ha tényleg igazán nagyvonalúak akartak volna lenni, egy olyan kezdeményezéshez csatlakoztak volna mint a Product Red, csak akkor nagyobb százalék kulccsal kellett volna operálniuk, ne adj isten minden telefon után kellett volna csengetniük 10%-ot.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Apple iPhone 7 32GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával l
- Apple iPhone SE 2020 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy S23 Ultra 256GB fekete, szép állapotban
- iPhone 15 Pro 128GB Független Karcmentes/1-3 hónap gar./Akku 87%/p4355
- iPhone 11 Pro 64GB Független Újszerű/1-3 hónap gar./Akku 100%/p4354
- Intel Core i7-8700, i7-9700 CPU, processzor - Számla, garancia
- Honor 400 Lite 256GB Kártyafüggetlen 1Év Garanciával
- MacBook felvásárlás!! MacBook, MacBook Air, MacBook Pro
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X260 - i5-6G I 8GB I 256GB SSD I 12,5" HD I HDMI I CAM I W10 I Gari!
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R 5 5600X 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 12GB Rampage SHIVA Corsair 650W
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest