Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hszilard666

    veterán

    válasz Essentials #34 üzenetére

    Hehe, megértem, igazad lehet! Én a 11” es változatot használom, annak kicsit jobb a kijelzője mint a 13” nek, a pixelsűrűség miatt. Röhögni fogsz, de egy 16” es pro-t használtam 2019 végén, arról váltottam vissza egy régebbi retinára, majd most a 11” esre. Minden apple gép járt nálam 2011 től 2019 ig, szerettem mindet, de most meglepően boldog vagyok a 11”’ el. A kijelző elég ramaty, de kárpótol hogy 1kg a gép, jó a bill, és sebességben is megfelelő. De ami a legjobban boldoggá tesz az az hogy fillérekbe került és fillérekből javítható. Nem kell rá vigyáznom mint az eddigi eszközökre, csak használom és kész. Sosem voltam még ilyen elégedett egy gépemmel sem. És a legszebb az egészben hogy egy marék apró a vételár. Igen, a kijelző hagy némi kívánnivalót maga után, de tűrhető. Általános tartalomfogyasztásra abszolút oké, de igen, fotó feldolgozásra borzasztó :D

    12.9 es pro helyett tartottam meg a mini-t. Filmezek rajta útközben. Igen, jobb a pro, meg szuper a pro motion display, de a filmélményt nekem nem befolyásolja annyira. Ezzel is boldog vagyok ha nem napsütésben használom. Igazából csak ezért érdekel az új mini! :K

    AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

Új hozzászólás Aktív témák