Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frozen

    őstag

    válasz Linkin1994 #14 üzenetére

    Hardweren kívül meseld el legyszi mi az a kulonbseg ami mondjuk megeri a tobb tiz ezres felarat? :R talan az hogy nem 1-2 masodperc alatt lep a bongeszobe vagy alkalmazasba bele hanem egy picivel kevesebb ido alatt.
    Egy ideje egyebkent nem erezheto az a sebesseg különbség sem mint regen.

    [ Szerkesztve ]

    Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

  • Frozen

    őstag

    válasz Linkin1994 #18 üzenetére

    Szerintem meg pont fordítva igaz.
    Itt ez a OnePlus mobil nekem még a sima 7 es van ,de kicsit menjünk vissza ,szóval a one plus 5 milyen alkalmazást nem tud lefutattni amit manapság egy átlag ember használ?
    Nem megy rajta a böngésző vagy a messenger?Ezen kivül banki alkalmazások stb úgyan úgy futattható oké megértem nem a legújabb android fut rajta , de soha semmivel nem tudod tartani a lépést hiszen a lakásban sem cseréled évente a gépeket vagy elektronikai termékeket ,mert jön ki újabb.És a gyártók ezt használják ki, őszintén szólva régen egy nagyon jó teljesítmény /ár arányú telefon volt szinte verhetetlen. De sajnos árazás terén annyira elúsztak már ők is ,hogy hihetetlen.
    Minden esetre én a 7 est ha cserélném egy hasonló kaliberű olcsó telefont vennék már csak, nem kell drága mobil mivel felesleges.
    (és nagyon dicsérték sokszor a rendszert ami van rajta ,bizony elég sok hibája bugja is van ha az ember súrún kézbe veszi, szóval én legközelebb tuti nem ezt a márkát választom,hanem egy mást)

    [ Szerkesztve ]

    Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

  • Frozen

    őstag

    válasz Linkin1994 #20 üzenetére

    az lehet majd nézd meg a 10 mennyi lesz mert tuti nem 210k lesz az ára, de azért azt is nézd már ,hogy 200k egy telefonért és ha leeseik vagy megsérül ennyi volt.

    (értsd a samsungnál is a kijelző betőrik 50-60% az árának a javítás nem éri megjavítatni)
    Drága ipari hulladék az összes telefon 200 eurotól többet nem fogok fizetni egyért sem,de akinek sok van meg könyen keresi az vegye csak nem engedm fog lehuzni egy gyártó sem.

    Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

  • Frozen

    őstag

    válasz Linkin1994 #22 üzenetére

    ezt az okosan rendeled dolgot szerintem mellőzni kellene, mert elég ha megakad a vámon és már közel nem is úgyan ott vagy ,ezen kivül pedig egy idegen országból rendelsz ahonan kitudja mit fogsz kapni. pesti aluljáróba is lehet venni okosan olcson telefont harmat áron amilyet akarsz. Szóval ez az okosba megoldom nem egy hivatalos megoldás ettől függetlenül még mindig nem érkezett válasz ,hogy vajon a 10 es miben tud többet amit mondjuk az előző 5 széria nem tudott azon kívül, hogy hardwerben fejlődőt meg újabb android van rajta... Átlag embert ezek szerintem pont nem érdeklik ,és akinek esze van nem is fog rá kiadni ennyit. Suliba lehet vele menőzni nekem újabb van meg ilyen olyan ,de a rendes életben szerintem sokan tesznek rá kinek mi van a kezében , amire használja arra elég és jó.

    Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

Új hozzászólás Aktív témák