- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Fotók, videók mobillal
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Milyen okostelefont vegyek?
- Az iPhone hajthatatlanságán gúnyolódik a Samsung
- Poco F7 Pro - jó, de az amatőr sem rossz
- Google Pixel topik
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Megjött a jubileumi Pixel széria
- iPhone topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
5/4es Floppy
csendes tag
Sziasztok!
Én úgy érzem, hogy akik hozzák a törvényeket egyátalán nem értik azt, amiről szó van. Persze segítik a munkájukat független (?) tanácsadók, de eredmény sokszor (mint most is) lehangoló.
A másik gondolat amit ez a cikk ébreszett bennem, hogy az átlag ember (nem Rátok gondolok) nem érti már rég ezt a ''világot'' (informatika, Internet), ezért fél tőle. Talán az ő megnyugtatására hozzák ezeket a törvényeket. Ki tudja.
FD
[Szerkesztve] -
eddie303
őstag
Nem veletlenul Kismet-re gondolsz?
-
joghurt
addikt
Ez baromság. Illetéktelenül behatolni egy telnet programmal is simán lehet, az pedig mindenkinek ott figyel a gépén. Ingyenes büntetésvégrehajtási ellátást mindenkinek!
-
EQMontoya
veterán
válasz
FehérHolló #7 üzenetére
valamire vlaó hacker úgy rejti el a gépén az összes ilyen programot, hogy a büdös életbe nem fejted vissza, mi volt a winchesterén.
-
FehérHolló
veterán
A sajtóhírek szerint viszont a törvény nem eléggé világos megfogalmazása miatt az ilyen támadások elkövetéséhez használható szoftverek birtoklása is büntetendő, méghozzá 12 hónappal vagy pénzbüntetéssel.
Szerintem egy valamirevaló hacker/craker (ne menjünk bele megint, hogy melyik mit jelent) a saját maga/csapata által írt programot használja. -
Nem sok minden fog változni szerintem.
A német meg nem olyan, mint a magyar. Nem fogják egymást jelentgetni. (itthol ha megdöglött a tehenem, dögöljön meg a szomszédé is, elv még nagyon is működik, sajnos) -
nap
addikt
Sok torveny kozott elvesz az igazsag.
-
jerry311
nagyúr
Szvsz alaptalan a félelem...
-
DJGABI
addikt
http://www.origo.hu/techbazis/szamitogep/20070412wifi.html
Pont jókor írták az Origo-n ezt a cikket...
-
Pjotor1986
tag
Hát igen, ennyi ésszel mindenkit le lehetne csukni, aki tart otthon konyhakést, mert ugye sose lehet tudni...
-
Batman
őstag
Mindenesetre összedőlt bennem az az elképzelés, hogy átgondolatlan, idióta törvényeket csak Magyarországon hoznak. Német barátaink is csatlakoztak ehhez a klubhoz.
De elképzelhető, ha látják, hogy nem működik akkor modosítanak a törvényen.
Elég elvadult ötlet az, hogy mindenki akinek van a birtokában támadó szándékre felhasználható sw, akkor azt le kell csukni.
Új hozzászólás Aktív témák
- S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl
- Xbox Series X|S
- Renault, Dacia topik
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Milyen egeret válasszak?
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Vicces képek
- Tőzsde és gazdaság
- eMAG vélemények - tapasztalatok
- További aktív témák...
- Eladó Ryzen 7 7700X, 7800 XT, 1Tb M.2, 750W, 32Gb DDR5, AM5 gamer pc!
- MINI PC HP PRODESK 600 G2 G3 G4 G5 i3 és i5 6-9. gen gar. Budapest MPL Foxpost
- AZTA! HP EliteBook 840 G8 Fémházas Laptop Ultrabook 14" -60% i7-1185G7 16/512 FHD IPS Iris Xe
- Asus P8H61-M LX R2.0 LGA 1155 alaplap, + Quad Core i5-2500 CPU
- LEGO Technic - Bugatti Chiron (42083)
- Bomba ár! HP Elitebook 840 G1 - i5-4GEN I 8GB I 180GB SSD I 14" HD+ I Cam I W10 I Garancia!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X 32/64GB RAM RTX 5060 Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Xiaomi Redmi 12C 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3047, 94% Akkumulátor
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Mini 256GB Red-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen MS2213 ,96% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest