Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stunts666

    őstag

    válasz plus44 #6 üzenetére

    Én úgy érzem, hogy még Tablet piac nincs igazán. Apple mindig is jól fogyott. Viszont egy átlag felhasználónak, például a HTC a mobiltelefonok terén szinten teljes "élvezetet" nyújt. Oké, hogy telepítve van nekem az Angry Birds Rio, Google Translate, Dropbox, Hír24, Barcode Scanner. De hidd el, hogy egy átlag felhasználó egy minőségi UI mellett (amiben szinte minden benne van) nem fog minden hülyeséget telepíteni, ezért nem minden az alkalmazásbolt. Játékot nem igazán játszom, ha imdb-t akarok nézni akkor egyszer megnyitom a böngészőben, utána automatán felkínálja. Ezért felesleges külön program. Ugyanaz folyik minden cég alkalmazásboltjában. Ha ép ésszel gondolkodik egy ember, akkor minek telepítsen egy GPS program mellé iránytűt mikor a GPS is megmutatja, hogy hol van észak...

    Egy alap Androidra vagy a Samsung féle Androidra, minden hülyeséget telepíteni/eltávolítani kell, hogy élvezhető legyen. Viszont a Sense-vel nem érzem azt, hogy óra widgetet, naptár, vagy másféle programot kellene telepítenem azért, hogy ki tudjam használni a mobiltelefon adta lehetőségeket. Inkább kiadnék egy HTC Sensationért 150k-t mint egy Samsungért 130k-t.

    Ui.: igen, én is kipróbáltam launchereket de valahogy mindig visszahúzott a szívem a Sense-hez...

  • Stunts666

    őstag

    válasz LordTech #44 üzenetére

    A kamera tényleg gyenge.

    A kijelző éles és jobban hasonlít a valósághoz, mint a Samsung élénk színekkel operáló kijelzői. Azokat a színeket az Avatarban láttam utoljára. Az utcán még sosem. Ezért jobban tetszik.

    Akkumulátor: a HTC Desire eddig bírta a megpróbáltatásokat. Napi 2 óra böngészés a neten amibe becsúszik a youtube (mobilnettel), 6 óra zenehallgatás, 1 óra Angry Birds, bekapcsolt mobilnet mellett ami folyamatosan frissíti az emaileket és az időjárást. Ha otthon vagyok akkor folyamatos Wifi. Ez 9 óra masszív használat. Plusz 6 óra készenlét némi telefonálgatással és sms írással. Ezt nekem kíbirja és a 9 óra alvásom alatt vígan feltölt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák