Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • keIdor

    titán

    válasz zack #7462 üzenetére

    Az a baj, hogy igazából ki se lehet használni egyelőre, mert játék sincs rá, máshova meg hova ez a hardver. Bár amint lesz melegebb lesz persze, felesleges ez az 1,5GHz igazából. 2-3 hétig volt One X, ma cseréltem iPad 3-ra. Nem jött be nekem, bár a kijelző meg maga a telefon gyönyörű, egyik legszebb telefon volt nálam a One X, de akkora szoftveres blamák vannak, hogy nekem ez nem kell, talán később.
    Erős hardver, optimalizálatlan szoftver, kis picsa aksi, érthetetlen irányha halad az Android, volt vele 6-7 telefonom, most már végleg ki kéne szálljak belőle. Bár azért vannak kivételek, az S2 magasan a legstabilabb droidom volt, míg volt, bár kezdeti melegedés ott is volt, sima internetezés égette a kezet, de ez még 1 éve volt.
    Ahogy olvastam a Galaxy S III is vérzik pár sebből, ott is szar a multitasking, megnyitsz a böngészőben 4 oldalt azt elfogy a ram meg újraindul a launcher? Ezt még a One X sem csinálta annyitől... meg a kopás is aggasztó, 160-180k-s telefon kopik 1 hét alatt? :F Annyiból tetszik az legalább, hogy az üzemidő egész korrekt lett, meg az szerintem annyira nem lesz forró, a Tegra 3 baja a 40/45nm, nem tudom most hirtelen melyik.

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Új hozzászólás Aktív témák