- Milyen okostelefont vegyek?
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Google Pixel topik
- Fotók, videók mobillal
- iPhone topik
- Telekom mobilszolgáltatások
- Azonnali mobilos kérdések órája
- 25 napos üzemidőt és szuperfényes kijelzőt ígér a Vivo okosórája
- Honor Magic5 Pro - kamerák bűvöletében
- Garmin topik
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
m1lan
őstag
Nem szép, de legalább jó csúnya.

-
Graphics
Jómunkásember
-
C$abi
aktív tag
Ez 2014-ben már nem elég a belépő szinten se.
-
zozzo72
aktív tag
-
vicze
félisten
Csak éppen 9" alatt tök felesleges a teljes windows. Tudom, lehet dokkolni, és akkor kapsz egy nagyon gyenge pc-t, de minek? Úgysem tudsz rajta semmi értelmes dolgot futtatni, maximum Office-t, de akkor inkább WinRT. Viszont azt nem értem, miért nem nyitja meg a MS a WinRT desktopot third party fejlesztők előtt. Simán betörhetne a nettopok és chrome-boxok piacára. Jailbreak meg még mindig sehol sincs RT 8.1-re

De gondold végig miért csináljanak RT-s tabletet, mikor ott a jócskán ártámogatott Atom és ingyen Windows, kb. olcsóbban kihozhatják, mint az ARM-es változatot, kb. 0 szívás van vele(driverek), user se nyavalyog, hogy XY program nem megy. Szóval win-win. Nemes egyszerűséggel értelmét vesztette az RT, semmilyen előnye nincs a fullos Win-nel szemben csak hátránya.
-
Graphics
Jómunkásember
Felreertetted. Ő ekkora méretű gépre gondolt. De RT-vel.
En arra irtam sztem felealeges... Meg ertelmetlen.
8.1-gyel azert akad par jo cucc. Miix 2 , Encore es tarsai
-
azopi74
addikt
Hát igen, az ipaq-ek idejében nem gondoltam volna, hogy ilyen mélységekbe süllyed mobilfronton a HP alig több, mint 10év alatt. Nem félnek, hogy azzal, hogy ilyen szemetekhez adják a nevüket, leamortizálják a brand értékét a felsőbb szegmensekben is? Nem értem, minek szenvednek, ami nem megy, nem kéne erőltetni.
-
margithid
veterán
Csak éppen 9" alatt tök felesleges a teljes windows. Tudom, lehet dokkolni, és akkor kapsz egy nagyon gyenge pc-t, de minek? Úgysem tudsz rajta semmi értelmes dolgot futtatni, maximum Office-t, de akkor inkább WinRT. Viszont azt nem értem, miért nem nyitja meg a MS a WinRT desktopot third party fejlesztők előtt. Simán betörhetne a nettopok és chrome-boxok piacára. Jailbreak meg még mindig sehol sincs RT 8.1-re

Már miért ne lehetne normális dolgokat futtatni asztali környezetben?
A bay trial atom elég teljesítményt szolgáltat, szeritnem a 2 GB Ram a kevés, de talán az is elégséges.
Mondjuk egy toshiba encore-nál olcsóbb tabletet nem nagyon lehet kiadni, és sajnos az is 100k kis hazánkban. -
Dinsdale
tag
Ez elég ciki a HP-től, sőt lassan egy noname kínai cégtől is.
-
azopi74
addikt
Csak éppen 9" alatt tök felesleges a teljes windows. Tudom, lehet dokkolni, és akkor kapsz egy nagyon gyenge pc-t, de minek? Úgysem tudsz rajta semmi értelmes dolgot futtatni, maximum Office-t, de akkor inkább WinRT. Viszont azt nem értem, miért nem nyitja meg a MS a WinRT desktopot third party fejlesztők előtt. Simán betörhetne a nettopok és chrome-boxok piacára. Jailbreak meg még mindig sehol sincs RT 8.1-re

-
tjb007
nagyúr
Ha a Media Marktban vette azt kínait, akkor azt is vissza fogja tudni vinni.
Amúgy meg a HP-t sem tudod visszavinni ha nem ott vásároltad, de ha jól emlékszem nem is kell visszavinni semmit sem, mivel pick up and return garanciával rendelkeznek. Persze lehet, hogy csak rosszul emlékszem.(#12) vicze1
Épp azért írtam azt amit

Írhattam volna azt is, hogy soha napján kiskedden, de az kicsit erős lett volna, hisz soha nem lehet tudni. -
azopi74
addikt
Ebben a kategóriában teljes funkcionalitásról beszélni vicces. Minek egy ilyenre win 8.1? Erre még WinRT is overkill. Mintha Windows Datacenter-t akarnál rátolni egy smartwatchra.
-
Retekegér
MODERÁTOR
Egyelőre még nem sikerült megértenem, hogy miért jellemzője az alsóbb szegmensnek a vastag káva? Indokolt ez a gyártástechnológia szintjén?
-
pumpedlix
tag
Még jó hogy lehet kapni itthon is. Igaz valahogy fentebb ment az ára 49 900 Ft-ért egyértelműen nem nyerő
http://www.edigital.hu/WiFi_tablet/HP_7_Plus_1301ew_tablet_silver_%28Android%29-p410068.html
Ja és nem kétmagos ahogy a cikk írja hanem 4 magos ahogy a konkurencia is leírja:
http://www.mobilport.hu/hirek/20140521/nagyon_olcso_tablageppel_ujit_a_hp/
-
vicze
félisten
-
BoC1ka
senior tag
De a kínait nem biztos hogy vissza tudod vinni a mediamarkt ba és tudod érvényesíteni a garit..míg a HP val vígan visszacammogsz ha valami szar.
-
halkow
őstag
Ez a cikk is volt már

xiaomi cikket nyomjatok! -
Graphics
Jómunkásember
RT-vel? Minek, totálisan átjárhatatlan platform... :/
Win 8.1-nél legalább teljes funkcionalitást kapsz, de az RT-nél?
@blade zte: valahogy nem egy kategória a kettő...
. Neked lehet az kéne, de nem versenytársakról beszélünk... -
blade zte
őstag
Nem tudom, de a 200 dolcsis nvidia shieldet elnézve egy egyáltalán nem éri meg.
-
tjb007
nagyúr
-
margithid
veterán
Még mindig inkább egy ilyen hp, mint egy nevenincs csoda ennyiért.
Inkább egyik se..
Aki tabletet akar, az áldozzon rá 200$-t és normálisat kap.
Azt várom, hogy a Win RT-val jelenjenek meg ilyen cuccok végre. -
helixP
nagyúr
Legalább 1 Giga.

-
Luck Dragon
támogató
-
Graphics
Jómunkásember
Még mindig inkább egy ilyen hp, mint egy nevenincs csoda ennyiért.
Ez is nevesincs... csak HP logót tettek rá... Megeszik az emberek...
Gondolod ezt meddig fogják támogatni... amíg kiviszed az áruházból... Addig szólt a support.
Inkább veszek akkor kínai-t, amiről tudom, hogy szoftveresen rendben van, mint ezt a HP-t látatlanba.
-
SkyLine3000
addikt
Még mindig inkább egy ilyen hp, mint egy nevenincs csoda ennyiért.
-
Graphics
Jómunkásember
Van ám vastag káva..
A HP kezd mélyrerepülni ezekkel az átszitázott kínai vackokkal... Ha legalább próbálkoznak, keressenek már egy normális partnert....
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- HIBÁTLAN! Apple iPad Air 5. gen (M1), 64GB, WIFI + CELLULAR/5G, KÉK
- Csere-Beszámítás! Apple Ipad Pro 11' M4 Chip 256GB!
- Apple iPad Pro 11 128GB WIFI (2020) + Magic Keyboard
- REDMI PAD 2 PRO 5G+ Xiaomi Redmi Pad 2 Pro Keyboard tok, közel 24hó gari, üzletből, garanciával
- 0 peces Samsung SM-X236B Galaxy Tab A11+ 5G 6/128GB 11" Kártyafüggetlen Szürke
- 293 - Lenovo Legion 5 (15IAX10) - Intel Core U7 255HX, RTX 5070 (ELKELT)
- Apple iPhone 14 Pro 256GB,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
- Apple Mac Pro Workstation Dual Xeon,18GB RAM,WIFI,BT,256GB SSD,Ubuntu 24.04
- Új HP 15 Victus FHD IPS 144Hz Intel Core5 210H 4.8Ghz 16GB 512GB Nvidia RTX 5050 8GB Win11 Garancia
- OnePlus Nord CE5 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

. Neked lehet az kéne, de nem versenytársakról beszélünk...

