Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tuki2200

    senior tag

    válasz nyisziati #53 üzenetére

    Teljesen mindegy hány %, nem szeretem amikor teljesen ertelmetlenul csupan megszokásból ragaszkodnak az emberek a régihez, ahelyett hogy törekednének az újra, a fejlődésre és arra költenék a forrásokat. Bar ezt mondjuk pont a magyarok soha nem fogjak megerteni..

  • SzikraHuszár

    csendes tag

    válasz nyisziati #63 üzenetére

    Nem igazán lényeges a kábel hossz, minden magára valamit is adó fajhallgató minőségi kábellel jön ki, 5m-en ezek a megfelelő átmérőjű, árnyékolt vezetékek egy trafóházban se szedhetnének össze hallható zavarjelet, valamint hallható hangerő csökkenést sem.

    A baj a gagyi kábelekkel van, még több baj a gagyi csatlakozóval. Na az tud sokat rontani a helyzeten, de... egy gagyi BL füles azon a szinten indít, amit a leggagyibb csatlakozó-kábel kombó is messze leköröz. Ezért nem akartam megemlíteni sem, mert nem audiofil körökben valami sokadlagos fontosságú.

    Ami kérdéses lenne, az a csatlakozó élettartama. Na az nem mindegy, mert haa BL füles tönkremegy, vesz másikat az ember (vagy cseréli az aksit, mert valszeg az purvant ki). Viszont ha a telefon jack csatlakozója kopik el...
    Nos, úgy még nem jártam, hogy az lett volna a hibás, de úgy már igen, hogy a csatlakozó és az alaplap közötti csatlakozás mondta be az unalmast egy Sony Ericsson Arc S esetén. Na addigra az a készülék már rég a vállalhatatlan kategóriába tartozott. Valami rugós megoldással kapcsolódott az alaplaphoz, amin idővel korrodálódott a felület.

Új hozzászólás Aktív témák