Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blueMerle

    veterán

    válasz atosz #2 üzenetére

    Legutobb engem is megszopatott rendesen videken...
    Vidéken mindképp sziv az ember, az se jobb ha megkérdezed az uticélod hollétét, mert 10-en tízfelé magyarázzák, a végén meg összevesznek, elökerül a vasvella, aztán ihaj csuhaj vérontás, és te leszel a hibás :D

    Mégiscsak jó ez az iGo :))

  • Integra

    titán

    válasz atosz #2 üzenetére

    vidéken elképesztően hajmeresztő dolgokat tud tervezni, mondjuk az igazsághoz az is hozzá tartozik, hogy a magyarország térkép egyszerűen pocsék, ne szépítsünk ezen, még budapesten is rengeteg helyen rossz a házszámozás.....
    vidéken? MUHAHA, erről ennyit.

    épp bécsben vagyok, tegnap is, ma is, beparkoltam a mariahilfer mögött egy parkolóházba, hát akkor ütött meg a guta, még a parkolóház belső rajza, útvonalai is benne voltak az osztrák térképben... fényévekkel előttünk járnak. és minden házszám stimmelt nekem eddig ausztriában.

    nem rossz ötlet, én inkább a traffipax poiknak fogok örülni meg a figyelmeztetésnek:)

    [Szerkesztve]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

  • tildy

    nagyúr

    válasz atosz #2 üzenetére

    Az lenne, ha nem késne vagy 1-2 másodpercet.
    Atosz : 80 ezerért európa, 30 ért MO? De , piszokdrága.
    Egyébként most már elvileg így árulják: iGO 2006 | SD™
    GPS-navigációs szoftver Pocket PC-re
    Adathordozó: miniSD memóriakártya + SD adapter
    bruttó ár: 26 900 Ft

    [Szerkesztve]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    válasz atosz #13 üzenetére

    Jól van, akkor pár méterrel előbb. (azért ha az ember le akar hajtani, ott már nem 100al megy a lehajtósávban... Egyik rész a nem pontos térkép, (pl lefelejt egy utat, vagy földutat hisz annak) , másrészt ez a késés... Mint mondtam van olyan progi, ami ugyanazt a műholdat használja, mégis pontosabb. Egy bajunk van vele: csak a németországi változata van meg (az járt a pdahoz....) Meg nem is olyan szép:D

    Pont egyébként az ilyen ''gubancos'' helyeken szokott meghülyülni...
    Másrészt sokszor eltelik 5 perc is, mire észreveszi magát a gps (látja a műholdakat, mégis vagy 5 percig nem kalkulál pozíciót) . Nem tudom másnak szokott e ilyen lenni.
    A másik: nyíregyről az örsre tartva már gödöllőnél le akart vezetni az autópályáról (azt hiszem economic és a leggyorsabb köztire volt állítva a progi ) , viszont nem tértünk le, és így vagy 20 perccel hamarabb itthon voltunk.

    Akkor múltkor gyöngyösön voltunk, írja , hogy 21 méter múlva forduljunk balra, rá rögtön meg (meg sem tettük még azt az utat, hogy 250 méter múlva... )
    Egyébként baromi jó program , csak ezek az apró bosszúságok.


    Polacheck : szívesen odaadom akkor a pdankat, teszteljétek nyugodtan :) Igaz nekem még a 2005ös szoftver van rajta.

    [Szerkesztve]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák