Hirdetés

2018. október 20., szombat

Gyorskeresés

(#1) opr

opr
(PH! addikt)

Igaszából szerintem amennyire jól hangzik, gyakorlatilag (egyelőre) annyira felesleges is :U

Bár az igaz h nagyon raj :DDD és még egész jól is néz ki... kíváncsi lennék a méreteire élőben :B

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#2) sbazsi

sbazsi
(PH! kedvence)

Tehát sétálok az utcán, csörög a mobilom, megnézem az órám. Vagy nyomok rajta egyet, vagy előveszem a telefont, esetleg a fülesen nyomok egy gombot.
ja hogy a zenelejátszót is vezérelhetjük...
meg sms-t is olvashatunk.
:Y :Y :Y
de a legjobb mégis, hogy hetente dughatom a töltőre. ;]

(#3) Gubro

Gubro
(senior tag)

Én az árára lennék kíváncsi.

(#4) Peat;)

Peat;)
(PH! kedvence)

Érdekes hogy d-k750/w800-at nem támogatja, ezek szerint tényleg nagyon elcseszték a kékfogat ezekben a modellekben...igaz még nem is 2.0-ás, de ehhez nem hinném hogy az kéne. Amúgy elég szép, de a hetente való töltés alkalmatlanná teszi szvsz, mint hagyományos karóra kiváltó.

[Szerkesztve]

(#5) Oly válasza Peat;) (#4) üzenetére

Oly
(őstag)

Nah ebben nem értek egyet! Miért baj az, hogy hetente tölteni kell?

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#6) polip

polip
(PH! addikt)

engem is inkább az ára izgat a dolognak...ahogy megtudom az árát, mindjárt meg tudom ítélni a ''hasznosságát'' is :)

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#7) Nimrod

Nimrod
(PH! kedvence)

[link]

''...Piacra kerülése várhatóan karácsony környéke, 300 eurós áron....''

Az internet hülyévé tesz.

(#8) polip válasza Nimrod (#7) üzenetére

polip
(PH! addikt)

300€...ennyit a hasznosságról számomra :(

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#9) Gubro

Gubro
(senior tag)

Viszont Fossil (amerikai) gyártmány.

(#10) sbazsi válasza Oly (#5) üzenetére

sbazsi
(PH! kedvence)

mert eddig 1-2 évente cseréltem elemet az órámban.

(#11) bolondember válasza Peat;) (#4) üzenetére

bolondember
(MODERÁTOR)

szvsz télleg a BT 2.0 lehet itt a korlátozó tényező...:(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#12) Atlantis

Atlantis
(PH! nagyúr)

w810 sem 2.0-s BT-val van, az SE oldala szerint mégis támogatja ezt az órát.

>>>>>>>Creo CAD System ; Allplan Engineering ; Go, McLaren!<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#13) Oly válasza bolondember (#11) üzenetére

Oly
(őstag)

Szerintem meg csak marketing kérdés, hogy miért nem kompatibilis...
Egy külföldi oldalon 399 Eurót írtak az árára!
Szerintetek ténylg el fognak kérni érte majd egy kilót???
Szerintem magyar honban egy olyan 60k-ra tippelem az árát!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#14) Stavi

Stavi
(tag)

az ötlet, és a megvalósítás tetszik... ötletes kütyü... végül is könnyebb rá pillantani az órára, megnézni, h ki keres aztán a Bt fülessel felvenni (ha akarjuk), mint kibányászni a telefont a zsebből...
de szerintem az ára az igencsak túlzás.... érthetetlen számomra h mi kerül ebbe 300eu-ba... :S
15e huf körül még el is gondolkodnék a vételén, de így nem :S

ui.: (semmi baj, majd jönnek a kínai, meg taiwani ócsó utánzatok, melyek tudásban, árban, designban, majd odavernek ennek) ;]

Privátba hamarabb elérsz... stavi(kukucs)tvn(ponyt)hu.

(#15) Oly válasza Stavi (#14) üzenetére

Oly
(őstag)

Így szokott lenni!
Még pár hónap (de lehet, hogy már az ünnepekre meg is érkeznek) és kapni majd az ócsóbb ''változatokat''!

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.