Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • captainm

    tag

    Én több okosórát is kipróbáltam az évek során, aki csak az időt szeretné látni egy órán, annak egy sima óra is elegendő, semmiképp se vegyen okosórát, mert csak bonyolítja az életét.
    Nekem fontos, hogy jelezzen, ha hívnak, könnyen tudjam mérni az aktivitásomat kerékpározás közben, ne kelljen minden nap töltenem és akár úszni is mehessek benne. A kinézet is fontos, de ezen téren nehéz olyat tervezni, ami alapból ronda, mint a bűn, bár a Fitbitnek anno sikerült...
    Jelenleg egy Garmin Fenix 5-ös órám van és egyelőre nem cserélném el semmire, eszméletlen pontos és remekül teszi a dolgát :)
    Az Apple watch egy túlárazott, nehézkes, használatot tekintve limitált, divatcikk, örültem, hogy eladtam. Esőben használhatatlan, nem pontos, minden update majd 1 órán át tartott és naponta kell tölteni, ha csak egyszer is kihagyod vége, nincs benne szufla.
    A Pebble céget sajnáltam nagyon, ők indították el ezt az egészet a semmiből és piacvezetőkké vállhattak volna, ha időben fejlesztenek le hasznos és olcsó eszközöket. Az első Pebble okosóra remek volt a maga idejében.

Új hozzászólás Aktív témák