- Motorola Moto Tag - nyomom, követ
- Itt az igazság a Samsung állítólagos Android Auto alternatívájáról
- iPhone topik
- Redmi Note 13 Pro 5G - nem százas, kétszázas!
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Apple iPhone SE - se vele, se nélküle
- A HMD visszalép az USA piacáról
- Google Pixel topik
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
Új hozzászólás Aktív témák
-
Abu85
HÁZIGAZDA
A DX11-et olyan gyorsan eldobják, amilyen gyorsan lehet. Viszont így a DX11-be ölt erőforrásba akár négy külön API is belefér. Most még sajnos, később szerencsére, de ennyire nagy a különbség, ha egy API kiszámíthatóan működik.
Én személy szerint azt várom, hogy a DX12-t visszaportolják a Windows 7-ig. Az hatalmas löket lenne annak, hogy a DX11 menjen akár fél évvel a DX12 megjelenése után.
(#57) Bici: Ha low-ra rakod a Mantle-t, akkor olyan lesz az eredménye. Ezért nem szabad a high-ot a low-val összehasonlítani.
-
Abu85
HÁZIGAZDA
Nem feltétlenül. Itt a bizalom fontosabb. Azt mindenki elmondta, hogy a DX12 idén kellett volna, nagyjából most. Vagy a Win 8.1-gyel párhuzamosan. Mindegy is mikor, de a 2015 vége az eléggé késő. A fejlesztői bizalom megingott az MS felé, de megnyílt az AMD felé, mert ők bevállalták, hogy saját pénzből terveznek egy olyan API-t, amilyet a fejlesztők kérnek. Ezzel bizalmat nyertek. Nagyon sok fejlesztő ezért lojális lesz, mert úgy néznek rájuk, hogy később is lehet számítani a támogatásukra, nem úgy mint az MS-re, akiknek évekig könyörögtek. Tiszta sor, hogy a DX12-t is támogatja majd a piac, de a Mantle egy nagyon jó alap arra, hogy innovatív legyen a PC. Ha valami kell, és az MS nem rakja bele az API-ba, akkor be kell dobni a Mantle-be. Az MS vagy követi, vagy lemarad megint.
Új hozzászólás Aktív témák
- ASUS TUF Gaming GeForce RTX 3090 24GB GDDR6X
- Msi Mech 2x Radeon RX 6600 XT GAMING X 8G
- PNY EPIC-X RGB RTX 5060Ti 16GB / Gigabyte EAGLE OC RTX 5070 12GB videokárty 3 év garancia 27% áfa
- BESZÁMÍTÁS! SAPPHIRE Pulse OC RX 9060 XT 16GB GDDR6 videokártya 27% áfa 3 év garancia
- GIGABYTE AORUS RTX 4070 Ti ELITE 12GB - 20 hónap garancia
- Xiaomi Redmi Note 14 Pro 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Creative Sound BlasterX G5 (70SB170000000) (Sound Blaster) (DAC)
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 13400F 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Csere-Beszámítás! RTX Számítógép játékra! R5 5600X / RTX 3080 / 32GB DDR4 / 1TB SSD
- Xiaomi Redmi Note 13 256GB Kártyafüggetlen 1Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest