Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bb0t

    senior tag

    válasz Attila444 #18 üzenetére

    :R

    Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

  • maj-viktor

    őstag

    válasz Attila444 #18 üzenetére

    Igen ezt így ennyire nem akartam írni... mert látszik... hogy elég erős reklámposzt EGYETLEN EGY ADOTT MÁRKÁRA és tényleg érezni hogy felvan nagyítva más márkák hibái... biztos a GitUp-nak is vannak hibái... egy GoPro-nak is vannak, szal nincs totál tökéletes termék!

    Amúgy maga a termék OK! Az összehasonlításban én is érzek kissé túlzó GitUp felé irányítást... (én mostanában nem voltam képben sportkam ugyileg, hogy épp ki-mit árul - forgalmaz, stb., de így már értem "más problémáját", meg milyen moderáció - előzmény volt "állítólag" SJ5000 topikban)

    Én pont ezért szeretek több embertől / több forrásból / több tesztet olvasni... ahogy pl. anno Attila is készített "úgymond" összehasonlító teszetet, pl. SJCAM - Xiaomi - SONY AS20-al aszsem
    De az mondhatni "márkafüggetlen volt" és bár tudtommal ő is árulja mindegyik kamot, de mégis reálisabban lett leírva az általam is tapasztalt pozitívum - negatívumok... mivel nem egy adott márka felé húz, hanem reálisan leírva - mutatva adott típus pozitívuma - negatívuma...
    (valszeg lesz időm beszerzek én is GitUp-ot, így SJ-kkel, Xiaomival hasonlítva videók jutnak talán SJ4000HUN face-re, szal +egy "más forrás tesztre")

    De amúgy maga a poszt jó és "összeszedett lett azért", ha a fenti "problémát" nem vesszük figyelembe, így ezt értékelem! :)

    Ám nincs is baj a "reklámposzttal", ha 1. nincs felnagyítva annyira a konkurencia terméke 2. a végén jelezve van, hogy "xxx forgalmazótól kaptuk, stb.", úgy legalább helyébben lehet kezelni...

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák