Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Inarus

    addikt

    válasz Touch-ko #14 üzenetére

    Jajj, ez azért így erős... :U
    Ennyi erővel:
    Első mobiltelefon (Motorola 1973) - > iPhone (2007)
    Első érintőképernyős telefon (IBM Simon 1993) -> iPhone (2007)
    Első symbianos okostelefon (Nokia 7650 2002) -> Első iOS-es telefon (iPhone 2007)
    És még lehetne folytatni...

    A lényeg: Mindenki másol. De az lesz sikeres, ami az alapon módosított / javított /stb... Még jó, hogy nem kezd mindenki totál más irányon gondolkodni, mert ott öregednének meg, ha azt kellene kitalálni, hogy mit lehetne eladni a népnek ami semmire nem hasonlít semmiben sem az eddigi termékekhez.

    Ezt az "a spanyolviaszt a(z) "xyz*(tetszőleges)" brand xarta" - kényszerképzetet meg tessék elfelejteni!

    [ Szerkesztve ]

  • Inarus

    addikt

    válasz Touch-ko #19 üzenetére

    Azért tettem azt a felsorolást, mert egy szinten túl jöhetsz bármilyen hülye felsorolással.
    Igen, koppintások vannak. A TW elég erősen hajaz az iPhone-ra.
    De hatalmas ostobaság lenne azt hinni, hogy minden csak puszta másolásról szól. Van amikor nehéz sokkal másabb dolgot csinálni, mint ami már létezik.

    "Szerinted miert nyert tobb pert is az Apple ezek a koppintasok miatt?"
    A képernyőfeloldás egy ikon mozgatásával típusú perekre gondolsz? :U

    "Az iOS ikonszerkezetet siman lemasoltak,"
    Mármint a kinézetét vagy azt, hogy vannak ikonok? :DDD

    Félreértés ne essék, nem mondtam, hogy nem ismerek rá jegyekre, de ez a - most magamat fogom ismételni - "spanyolviasz végbélen történő szekréciója" hozzáállás enyhén szólva felsőbbrendű. Ne csináljunk már úgy, mintha az iPhone az utolsó csavarig egyedi, addig soha nem látott innovációkon alapulna! :U

  • Inarus

    addikt

    válasz Touch-ko #21 üzenetére

    "Ez nem ostobasag, hanem egyszeruen teny kerdese."
    Attól, hogy te mondod, nem lesz tény.

    "Hatalmas ostobasag lenne azt hinni, hogy minden csak puszta veletlen, es masolasnak ehhez semmi koze..."
    Ilyet én mikor és hol mondtam? :U

    "Igazabol arra gondolok, hogy a menu ikonjai ugyan azok voltak, a kepernyo feloldasa detto, a keszulek kulseje szinten."
    A TW tényleg nagyon az iOS-re hajaz, ezt mondtam is. A képernyő feloldását buktad. Főleg ha Bada a téma.
    (A droid köztudottan sok dologban hajaz az iOS-re, ezt azért erős lenne csak a samu nyakába varrni... Ráadásul ha jól tudom, a samu droidos készülékeiben szintén nem csuszkás feloldó van.).

    "Most nem szandekozom leirni, hogy az iPhone terjesztette el a kepernyo forgatast[...]"
    Ne is, mert jól megröhögteted kedvenc WM fan fórumozónkat. :C

    "Ebben igazad van, nem egyedi, mivel a konkurencia az elmult lassan 4 evben szepen lemasolta."
    Jajj... Nyilván csak ezért nem egyedi az utolsó porcikájáig. Egy dolog tény: nagyon jó érzékkel válogatták össze anno a létező szoftveres és hardveres lehetőségeket, ezeket remek érzékkel csiszolták. De attól még sok dolog ugyanúgy "lopott", mint ahogy te állítod ezt mindenki másra mutogatva...

    "Egy apro de szembetuno eszrevetel a vegere: Az elejen a fekete hatter miatt szidtak az iPhone-t, emlekszel? Ma hany telefon hasznal fekete hatteret? Igaz, vagy nem igaz?"
    Jahhahajjj! Bakker! Emlékszel még te konkrétan, hogy miért szidták? Mert nem lehetett saját hátteret beállítani. Mert nem volt hova. Mert nem volt klasszikus értelemben vett főképernyő.

    "Mar egy egyszerunek mondhato hatterkepet is hasznalnak, ami az Apple minimal design-jet mutatja, akkor mit varhatunk a komolyabb dolgokkal kapcsolatban??"
    Most akkor ki használ és mit? Mert ezt nem vágom... Amúgy meg ami minimal design, az csak Apple lehet? :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák