Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz Dominó85 #18 üzenetére

    Pofátlan felár?

    Miről beszélsz? Ugyanannyiba került kb.

    B20 az nem úgy van, hogy le van tiltva ROM-ban és kész... Kell hozzá antenna,modem... ha ezt nem tartalmazza a készülék, akkor nem tudja, hiába tudná a SoC..

    Remélem azért ezeket tudod.

    Linkeld akkor kérlek ezt a megoldást, hogy hogyan lesz a B20-nélküli RN3 Pro-ból /kenzo/ B20-as, nagyon kíváncsi vagyok rá!

    Teszem is fel akkor, ha ez létezik, ha viszont nem, akkor ne írj ilyeneket....

    Ezt a vérpistikézést meg szerintem hagyd el, semmi szükség ennél nagyobb feszkót generálni... Én is márkahű vagyok valamennyire, Te is az voltál, és őszintén szólva nem értem, hogy akkor mindenkit le tudtál szólni, aki nem Xiaomit vesz, most meg Mindenki hülye a Xiaomival együtt...

    Vagy akkor mélyen csendben maradni, vagy nem generálni a feszkót.. Én se megyek be most minden Lenovo topicba, hogy ejh rohadjon meg, ez egy szemét szar gyártó ,meg fog rohadni mind az összes Xiaomi...

    Csak mert Te ezt csinálod... 3-4 évre visszamenőleges telefonnal kapcsolatos dolgokat hozol fel, hogy az MT6589-es Redmi/Hongmi milyen jó volt... / A kamerája annak is szar volt, gyenge volt a hardver is... És akkor még nem volt ekkora APP-méret mint most... Az a telefon akkor helytállt, most meg elvérezne azonos appokkal is.

    Csak a köd megszépíti a dolgokat úgy néz ki...

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Új hozzászólás Aktív témák