- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Feljutott a G96 a Moto széria csúcsára
- iPhone topik
- Változó design, tekerhető lünetta: megjött a Galaxy Watch8 és a Classic
- Honor Magic5 Pro - kamerák bűvöletében
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- 8300 mAh, maradhat?
- Milyen okostelefont vegyek?
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
- Vékonyabb lett, jobb kamerát kapott, de az akku maradt a régi: itt a Fold7
Új hozzászólás Aktív témák
-
Misály
addikt
Ilyenkor mindig eszembe jut amikor a dzsunka gsm araira hivatkozva ertekel kedvenc mobilos oldalunk, hivatalos magyarorszagi megjelenes elott. Ha ezt a terminilogoiat kovetik es ertekelnek ( ertsd bevezeto arnak tekintik, a gyarto altal javallott ar + helyi adok helyett, hatha objektivak lehetunk faszan megvezetve az ertelmes olvasot ), az iphone eseteben miert kell megemliteni hogy nem ez a hivatalos ar?
-
Misály
addikt
"miért nem lehet egyszerűen a másiknak odaadni. Nem hiszem, hogy ezen múlik bármelyik multi fennmaradása" - Mert nem akarom hogy a masik az en tudasombol eljen. Ez egy az egyben olyan mint amikor az iskolapadban a padtarsad rolad masol dolgozatiraskor. A hulye beloled profital, elvezed? Nem.
-
Misály
addikt
"És ez a rossz hozzáállás: semmi sincs ingyen. Pedig lehetne, ahogy van is rá példa.Régen rossz ha egy tudós vagy mérnök (vagy multi) azért talál fel valamit hogy kurva sok pénze legyen és nem azért mert ezt szeretné csinálni, ezzel szeretne segíteni bármin is."
Es haljon ehen szegeny feltalalo/mernok hogy neked jo legyen.
Tudod a licenszdijbol nem a fonok vesz maganak egy 300 negyzetmeteres jakuzzit hanem forgatjak bele az uj fejlesztesbe -> szerencsetlen feltalalo/mernok talalhat ki uj dolgokat es nem hal ehen.
Bilibe log a kezed...
-
Misály
addikt
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Szünetmentes tápegységek (UPS)
- Hamarosan rézhiánytól szenvedhet az egész chipgyártás
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Gitáros topic
- NTFS, exFAT, FAT32 – Melyiket válaszd és miért?
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Kerékpársportok
- World of Tanks - MMO
- Filmvilág
- Samsung LCD és LED TV-k
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 4500 16/32/64GB RAM RX 6500 XT 4GB GAMER PC termékbeszámítással
- Csere-Beszámítás! RTX Gamer Számítógép PC Játékra! I5 12400F / RTX 3070 / 32GB DDR4 / 1TB SSD
- Samsung Galaxy A12 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Bomba ár! Dell Latitude E5450 - i5-5GEN I 8GB I 500GB I 14"FHD I HDMI I Cam I W10 I Gari!
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest