Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz clon #15 üzenetére

    ugye nem akarod megmondani hogy a megcélzott szegmensbe tartozó fizetőképes és -hajlandó fogyasztónak (nekem és családomnak) mit kellene akarni?

    szerintem érthetően szofisztikáltam hogy miért kellhet egy kamera és miért hiányzik ezekből a nagyifonokból.

    az okostelefon meg akármilyen ára van és akármilyen könnyen kezelhető nem alternatíva egyszerűen azért mert nem tudja azt az üzemidőt ami az időseknek kell (nekik nincs meg a napi rutin hogy tölteni kell, és ha meg is van, akkor is kritikus hogy akkor is menjen ha elfelejti feltenni) és a fizikai gombok egy vészhelyzet esetén (szívroham, stb.) életet menthetnek mert akkor nem fogja megtalálni a tárcsázót a kapacitívon nem hogy feloldani.

    nyugodtam megvehettem volna bármelyik okostelefont a mi esetünkben, de az maximum második telefonnak alkalmas, ahol tényleg indokolt a nagyifon oda nagyifon kell (vagy egyszerű feature-phone ami ma már gyakorlatilag szinte nem is létezik, ha van is akkor sem jobb a nagyifonnál) viszont ettől még kellhet a kamera. éppen ezért a gyakorlatilag nulla darabszámú épeszű (nem zeiss, nem szifon, AF és 3MP) kamerás egyszerűtelefon-kínálat egy valós hiányt okoz.

  • arnyekxxx

    veterán

    válasz clon #15 üzenetére

    tizenX éve belefért egy alsóközépkategóriás telefonba egy normális képet készítő 2 megapixeles kamera, ne mondd, hogy mission impossible lenne egy mai egyszerű hardvernek is ugyanezt teljesíteni. És attól, hogy valaki nem akar okostelefonnal szarakodni még akarhat néha csinálni képet a telefonjával ami egy butafonnál 1-2 gombnyomás, nem kell hozzá rakétatechnikai képzettség.

Új hozzászólás Aktív témák