Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Urban Terror

    tag

    Ilyen árazások mellett nem kell csodálkozni a kínai gyártók térnyerésén. Lényegesen olcsóbban kínálnak (szerintem) a fogyasztói hangokra jobban reflektáló innovációkkal, azonos színvonalú anyagokból és összeszerelési minőségben mobilokat és már a szerviz és forgalmazói háttér erősödése is érzékelhető.
    Amikor pl. : egy Huawei 100k magasságában a felhasználói igények 70-80%-át maradéktalanul kielégíti, miközben fogásával, dizájnjával az érzékszerveket is kényezteti. Prémium érzetben egy alma, vagy galaxiS sincs már dimenziónyi távolságban, mint amennyire jellemző volt pár éve a 40-50%-al olcsóbb telefonokhoz képest.

    [ Szerkesztve ]

  • Urban Terror

    tag

    válasz ollie #42 üzenetére

    Számomra onnantól értékelhető egy innováció, ha annak gyakorlati hasznát veszem a napi rutinban. Az eSim, meg a továbbfejlesztett asszisztens pont nem ez.

  • Urban Terror

    tag

    válasz ollie #64 üzenetére

    Mondjuk a csúcshardvert kompaktabb borításban, kevesebb kávával, minőségi anyaghasználattal, picit odafigyelve a vevői igényekre megtartva a jack aljzatot és az fm rádiót, meg egy csöppet nagyobb aksi és kevesebb felesleges gyártói spamszoftver 300 helyett 160-ért hazai viszonteladótól, garanciával innováció a gyártás-tervezésben, innováció az üzletpolitikában és szintúgy a logisztikában. :K

    Az, hogy vékonyabb és jobb kijelző/előlap arányú végterméket tudnak legyártani olcsóbban: innováció.
    Kamerában, pláne szoftverben egy kör hátrányuk van a kínaiaknak, de figyelve a fejlődési ütemüket idő kérdése a felzárkózás. Hang, kép, rendszer optimalizáltság már egy ligában van a nagyokkal.

    Frissítés kérdése: Március óta van Samsungom, 2016-os modell, semmi nem jött rá, a mobilnetet dobálja, mellékletes emaileket inkább nem küld el, mint küldi, a hol parkoltam funkció kb dísznek van (tudom hogy működik jól, i6-om volt elötte) és első bekapcsolást követő fél óra az alapértelmezett gyári pofátlankodó, idegesítő programok (volt közte T-s is, nem tagadom) blokkolásával telt.
    Eleve a mai órajelek mellett sok innovációt nem hoznak az újabb modellek, sem egyre többet pofázó, amúgy felesleges asszisztensre, sem QHD+ felbontásra nincsen szükségem, mert VR-t telefonhoz a szomszédjuknak frenkyző konzumidiótákon kívül kb senki nem vesz, viszont az üzemidő, a méret, stb gyakorlati problémák. Ez a pixel pedig a fél éve kiadott galaxy s8 szintjét sem éri el kialaktás terén.

    Egyébként milyen kamu specifikációról beszélsz? Nem tudja a névlegest, vagy átkúrnak a vassal?

  • Urban Terror

    tag

    válasz ClioRS #72 üzenetére

    Teszteltem, sajnos a pillanatot nem tudod úgy elkapni egy huawei-el, mint egy csúcs samuval, vagy szifonnal.
    Nem beállítótt képről van szó, hanem a Most állt két lábra a gyereked, most keféli cirmi a bukszust címú -azonnaldekurvagyorsankellakép- remekművekről. De ez szoftver, p11 már gyanítom ezt is hozni fogja.

Új hozzászólás Aktív témák