Új hozzászólás Aktív témák
-
Fall-N
veterán
válasz
#88470784 #138 üzenetére
Rajtad kívül senkit sem érdekel. Legtöbb embernek nem a szíve csücske a Huawei, így ha van jobb telefon akkor más márkát vesz. Nekem is volt mindenféle márkától telefonom. Volt természetesen Honor telefonom is, de még a Trump fiaskó előtt jóval, sőt a Trump még képben sem volt akkor.
Egyébként kár vitatkozni a dolgokon a Huawei sem hülye. Valószínűleg fel fogják tenni a HMS mellé a GMS csomagot is, a Samsung és minden márka így tesz. Még az LG-nek is van saját alkalmazás boltja, de kb annyira sikeres mint amennyire a többi.
Az adatvédelmi dolgokon is kár vitázni. Akit zavar rootolja ki a telefont és rakjon fel tűzfalat, az összes nem telefonra való trackert meg törölje le.
Somatom: Fel lehetett tenni az AppGaleryből is, de törölnie kellett a Huaweinek. Más alternatív módon most is biztos fel lehet tenni. Nem néztem utána mert,
1 nem érint
2 nem érdekel. -
Juhaszatti
addikt
válasz
#88470784 #103 üzenetére
Most a letöltések számáról beszélünk, vagy a felhasználókéról?
Én speciel 2x töltöttem le az utóbbi hónapokban, megnézni hogy alakul az app kínálat. Akkor én 2 Appgallery felhasználó vagyok, a nem is Huawei telefonommal?
Még Huawei felhasználóból sincs 3 milliárd.
Appgallery pedig már a GMS-el szerelt telefonjaikon is volt, úgyhogy ez a szám amúgy sem túl releváns.Egyébként nyugaton akkor sikerült elterjedniük, mikor bekerültek a helyi szolgáltatókhoz. Ahol már csak a GMS-es készülékeik vannak jelen. Szóval igen, itt nagy érvágás. Hogy a kínai piacon mi a helyzet, az meg egy másik kérdés.
Na, a szerkesztést nem láttam. Akkor ez majd idővel kiderül.
-
Juhaszatti
addikt
válasz
#88470784 #24 üzenetére
"A HuaweiAppGalleryben amúgy már most megtalálhatóak azok az alapvető appok amivel egy hétköznapi ember elvan a mindennapokban."
1-2 hete néztem rá utoljára, 25-nél hagytam abba a számolást, annál is több app hiányzott csak azok közül, amik jelenleg a telefonomon vannak.
Én elhiszem hogy fejlődik és bővül, de még nagyon nagyon sokat kell neki ahhoz, hogy valós alternatíva legyen. -
Giovan!
addikt
válasz
#88470784 #24 üzenetére
Az appok száma pedig szinte naponta emelkedik.
Szerintem naponta emelkedik, vagy ha nem, akkor ott komoly gondok vannak, a Google Play-be vagy az App Store-ba ugyanis naponta több száz appot töltenek fel a fejlesztők. És persze mondhatnánk, hogy a minőség fontosabb mint a mennyiség, de ha valakinek olyan app kellene ami épp nincs fent az App Galleryben, akkor őt mondjuk ez pont nem fogja érdekelni.
Ezért nem is értem azokat, akik szerint a Google az óriási piacvesztését akarná megakadályozni ezzel a lépéssel. Itt inkább a huawei a szenvedő fél, Google nélkül ugyanis nem sok babérra számíthat Európában, míg a legtöbben, akik eddig Huawei készüléket vettek, ezentúl majd olyat fognak, amin van GMS, szóval ha lesz is vesztesége a Google-nek (mert lesz, azért van aki még most is elkötelezett a Huawei márka iránt), az jóval kisebb lesz szerintem, mint a Huaweié. Viszont ahhoz pont elég, hogy egy ilyen lépésre rábírja őket, elvégre a profit az profit
Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- OTP Bank topic
- Szélvész tempót diktál a Team Group T-Force szériás SSD-je
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Lexus, Toyota topik
- Linux kezdőknek
- Apple asztali gépek
- TCL LCD és LED TV-k
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Battlefield 6
- További aktív témák...
- DEll G15 Notebbok i5-10/8/256/GTX 1650
- Bomba ár! HP ProBook X360 435 G7 - Ryzen 3/5 I 8GB I 256SSD I 13,3" FHD Touch I W11 I Cam I Gari!
- AKCIÓ! Apple MacBook Pro 16 2024 M4 Max 48GB 1TB SSD macbook garanciával hibátlan működéssel
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 mini 128GB Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3326, 94% Akkumulátor
- 2db UK billes (146 / 147) - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4090
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest