Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz #24536576 #37 üzenetére

    Jó, akkor legyen fent az óra, meg térerő és töltöttség, de amihez interakció kell, azt én nem tenném oda. Oké, hogy vannak rá megoldások egyes gyártóknál, ahogy voltak az ujjlenyomat olvasó kezelésére, az osztott képernyőre, meg egy rakás másra is, de aztán mégis bekerült a rendszerbe. Nova megoldása csak a főképernyőn működik, a Huawei megoldása meg csak Huawei telefonokon.

    Írtam azóta egy csomó dolgot, hogy mit látnék szívesen a Google-től, de ide tartozik még a normális moduláris rendszerfrissítés (ez végül is részben működik, mert sok appot kiszerveztek a Play Store alá), és valami jobban implementált gesztusokra épülő vezérlés sem lenne rossz. Van sok ilyen próbálkozás, csak nagy gyártók nem kapták még fel (webOS, Sailfish, Meego, stb). Sok jó ötletet betehetnének a rendszerbe, és akár olyan fejlesztőktől is, mint a Lineage.

    vicze1: Nem egészen ezt csinálja. Mert például nem listáz ki egy rakás dolgot. Múltkor kerestem a Kálvin környékén kocsmát. Beírtam, hogy "pub", erre kidobott pár helyet, de két olyat, amiről tudom, hogy ott van és a nevében is szerepel a keresőszó, azt például pont nem. Pedig jártam is ott, tudnia kellene a location history alapján is akár. És ha belenagyítok a térképbe, akkor meg látszik, fel van töltve az infója a helynek rendesen. Akkor mégis mi alapján gondolta, hogy nekem az nem kell? :U Vagy a másik, hogy nézek egy Seattle térképet, rákeresek valami szóra, erre kidob találatokat Budapesten... De miért? De ha mondjuk beírom, hogy "restaurant", akkor utána a listában nem lehet már szűrni, hogy oké, de csak a japánokat mutassa, mert van ilyen kategória. Ha meg túl sok keresőszót írsz be, akkor meg vagy egy csomó hülyeséget dob fel, vagy "sorry, cannot find this".

    Sajnálom is nagyon a tabletes UI-t. :( Telefonon sem lenne rossz, de tableten meg csak az az értelmes,
    sőt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák