Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silenzio

    addikt

    Jó dolog a zajszűrés, de még "jobb" az ambient sound. Megtörtént eset: sötét utcákat kameráztam a telefonommal, áramszünet volt, és marha jól nézett ki, mikor csak a távolban volt fény, elől minden vaksötét volt.

    A Galaxy Buds a fülemben volt, és elindítottam a Filmic Prót. Hirtelen irgalmatlan hangorkán csapta meg a fülem, embereket hallottam beszélgetni, pl. tini csajokat kukiméretekről diskurálni. Eléggé zavarbaejtő volt a "csajok egymás közt" típusú párbeszéd férfiaggyal. Leállítottam a felvételt, kivettem a fülest, síri csend, utcazaj, körülöttem minimum 10-20 méterre senki, messze a sarkon idősebb nő fordult be, hátra lent egy darab ember kutyát sétáltatott. A lányok sehol. Aztán vissza a fülest, Filmic elindít, ismét minimum 2 külön társaság beszélgetésének hangja varázsolódott a fülembe, akiknek vizuálisan se híre, se hamva nem volt a környéken. Elképzelni sem tudom, milyen messze lehettek, de később leteszteltem látható emberekkel is a "trükköt", simán hallottam, tőlem 15 méterre mit beszélnek a sétálgatók.

    Az esetért természetesen a bekapcsolt ambient sound a felelős, és az, hogy a Filmic Pro app a fülest kezdte használni felvételre, gondolom néminemű erősítéssel.

    Magánnyomozónak illetve paranoid, párkapcsolatban kémkedő delikvensnek ideális lenne... :P

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák