Keresés

Hirdetés

  • Szűkös készlettel indít az iPad Pro OLED?

    ma Állítólag meggyűlt a Samsung baja az iPad képernyőkkel, az LG viszont a kívánt mennyiségben szállítja a paneleket.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • oggy71

    tag

    Nos, tegnap beruháztam egy ilyen törpemajomra :)(nagyon akciós volt).
    Pár tapasztalat, így az elején :
    Amikor kibontottam a dobozt, és megláttam a kis csitát :D, leesett az állam, huu de frankó kicsi jószág ez, mivel pont erre utaztam, hogy nem akarok egész nap a melóban, meg motorozás közben egy drága, nagy és NEHÉZ féltéglát cipelni a zsebemben!
    Kézbefogva mégjobban vigyorogtam, hiszen ez pihekönnyű!!!
    Csupán csak egy dolgot kell eldönteni az elején, nevezetesen azt, hogy NEM szabad a csúcstelefonok irányából megközelíteni eme készüléket, hanem inkább onnét, hogy mit kapni a mai világban 30db nyomorult ezresért, ami kicsi, enyhén strapás külsejű, és az "okos" telefonokra hajaz.
    Ha ezt az ember letisztázta magában, akkor felhőtlenül boldog lesz, mint én :).
    Naszóval, nincs itt kérem semmi gond!
    Teszi a dolgát, minden téren, pár apró akadás azért van ittott, de abszolút nem vészes ez!
    Minden alkalmazást, és telefonszámot stb, átmásoltam rá a Googlen keresztül a másik telómról, naa ezzel elvolt a kicsike vagy fél órát, de utána megy minden flottul!
    A kis kijelzőt szokni kell, de fényereje, láthatósága kíváló!
    Álló helyzetben nem ezen fogjuk megírni életünk regényét :D, mert olyan pirinyó a virtuális billentyűzet, de ha elfektetjük, akkor javul a helyzet!
    Gps baró (ez fontos kritérium volt!), wifiket is jól látja s gyorsan felmászik rájuk.
    Az akksi kicsit hamar merül sztem, lehet kell neki pár töltési ciklus, hogy beálljon, de azért jópár óra nyomkodással ígyis elvolt 2 napot.
    Azt a kis gumi biszbaszt nehéz kihajtani, ami a Typ C-t védi, meg útbavan a dugónak bedugáskor, de ezt lehet meg lehet majd szokni.
    Fotózás, na itt nem vártam semmi jót (ugye egy db álkamera :O, stb), nade.., itt is kellemes csalódás ért!
    Az elkészült fotók, brutál túlszaturáltak, amire még vhogy mintha extra Hdr-t húzna rá a rendszer, nade az az összhatás egész jó!
    A képbe belenagyítva is megmaradnak a részletek, persze kizárólag jó fényviszonyok között!
    Esti fotókat nem csináltam (sztem ezt kár is erőltetni), nameg a videózás is kicsit döcögős, de úgysem ezzel fogunk sztár múúvit forgatni!
    Telefonáláskor a túlsó felet kicsit dobozhangon halljuk, de a hangerő és az érthetőség jó!
    Nagyjából ennyi, nem bántam meg, hogy majmot hoztam a házhoz, mert ár/érték/tudás arányban ott van ez a kis zsebpiszok:) !!!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák