Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    Akkor lenne a cserélhető akku igazán nagy dobás, ha a hátlap rögzítése, levétele, felrakása is a gyakori cseréhez lenne optimalizálva, vagy lenne egy kívülről elérhető akku-slot, mint sok elektronikai cuccon.

    Most azért kétszer is meggondolnám, hogy heti több alkalommal fel-le pattingassam a hátlapot, amin a kis műanyag körmök elég hamar megadnák magukat. Anno a Nokia E71-en egész jól meg volt oldva a hátlap rögzítése...igaz az fémből volt.

    Szerintem a cserélhető akku olyan feature ma, amit sokan üdvözölnek, de amúgy a tizedük sem használja ki, vagyis nem hogy nem cserél akkut, de nem is vesz tartalék akkut.

    Az mondjuk pozitív, hogy egy esetleges akkuhiba, vagy az akku elöregedése esetén könnyebben meghosszabbítható a telefon élettartama.

Új hozzászólás Aktív témák