Hird​et​és

2018. január 18., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) slimshady

slimshady
(őstag)

Ez nem tul meggyozo: "gyártó szerint 80-90%-os pontossággal számolja ki a bevitt kalóriamennyiséget". Akinek mondjuk ennel pontosabb kell az ugyis tudja hogyan szamolja a kaloraibevitelt, aki meg nem tudja annak velemenyem szerint ez is teljesen folosleges. Nagy divat lett az aktivitas monitorozas es tucatszam jonnek az ilyen kutyuk, de hany ember fogyott le ezeknek (fokent a lepesszamlalasnak) koszonhetoen vagy lett egeszsegesebb valojaban arrol senki nem beszel...

üdv.: SlimShady

(#2) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Eleg erdekes, kivancsi vagyok mennyire lehet pontos.

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!" ▶️ Vas: pici.tk/e

(#3) weberzolee válasza slimshady (#1) üzenetére

weberzolee
(kvázi-tag)

mivel a fogyáshoz kb 75% -os kalóriabevitel kéne az ajánlotthoz képest, így hízni tuti nem fog mellette, ami már siker. Csak drága :)

(#4) hagel

hagel
(PH! nagyúr)

Aha. Pont az a 10-20% az ami számít.
Becsülgetni a 200$ pedig drága. :R

Magyar BlackBerry Közösség - Magyar Channel-Surfer BBM Channel - C001A9A73

(#5) galuska95 válasza slimshady (#1) üzenetére

galuska95
(tag)

A nagyobb gond szerintem az elégetett kalória mennyiség számításával van mivel az a nagy átlagot veszi alapul, nem úgy számítja hogy az adott egyén mennyit éget el ténylegesen.

Bevitt kalória számlálásnál pedig nagy előrelépés az, hogy nem az étel kalóriáját veszi alapul hanem a sejtek által felvett cukor mennyiség alapján becsül.

(#6) HardRic válasza hagel (#4) üzenetére

HardRic
(PH! addikt)

Pontosan. Egy TDEE-20%-kal azért már lehet fogyni. Nekem ne méregesse összevissza a rántott húsomat.

OnePlus 5

(#7) slimshady válasza galuska95 (#5) üzenetére

slimshady
(őstag)

Remelem sok embernek segit majd fogyni es egeszsegesebben etkezni. Azonban szkeptikus vagyok. Nagy esellyel tobb kaloriat visz be es mindennek a tetejeben nem vagy joval kevesebet mozog mint kene az aki el van hizva. Velemenyem szerint ilyen szuper (draga es pontatlan) kutyuk helyett elso korben szimplan el kene kezdeni kevesebbet (lehetoleg egeszsegesebb eteleket) enni es tobbet mozogni. Sokan itt elbuknak es nem azert mert nem tudjak hany kaloriat vittek be es egettek el...

üdv.: SlimShady

(#8) pusszycat

pusszycat
(PH! kedvence)

Elég csúnya szegény. Az egyik kollégám bármennyit eszik is nem hízik (szerintem gilisztás). Én meg karácsonykor és utána 12 nap alatt 10 kg. szedtem fel ami már guinness book gyanús. Na ezt méricskélheti,soha nem lesz pontos. Itt a megoldás az egyénre szabott kalkuláció lenne. :U

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. HyperX Fury SSD 240 GB inside :)

(#9) Ashitaka

Ashitaka
(kvázi-tag)

A Ces eddigi legéletképesebb újdonságának tartom e kütyüt. Az irány szerintem jó. Ha pontosítani tudják a méréseket akkor ez egy jó eszköz lehet. Talán majd jövőre

(#10) envagyok

envagyok
(PH! addikt)

Jó lenne ez 20k körül, de szerintem alkat kérdése is.
Párommal ugyanannyit eszünk teljesen ugyanazt, én Decemberben 5 kilót híztam, ő 5-öt fogyott...

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.