Hirdetés

2018. július 16., hétfő

Gyorskeresés

(#1) DraXoN

DraXoN
(őstag)
LOGOUT blog

az hittem beleraknak legalább 2-3000mah-s aksit.. egy "buta telefonnak" az tényleg nagy lett volna..

De mi ez a hatalmas "dedikált" elemlámpa gomb a készülék közepén :DDD ... ez már inkább így elemlámpa telefon funkcióval ;]

The human head cannot turn 360 degrees... || Siemens A35 -> Siemens C55 -> Alcatel OT556 -> Flying F996 -> Nokia 5230 -> Sony Xperia P -> Sony Xperia Z1 Compact -> Lenovo K3 Note -> LG v20 || FX8320; R9 280; 16GB; 240GB; 2x1TB

(#2) judas13

judas13
(őstag)

Célra tökéletesek lesznek sztem..H500S-en gondolkodnék el inkàbb..
Vagy ezen a szintén hagyomànyos kialakîtásún de 4G-sen már.
Amúgy 3-6 ezres aksikkal is vannak telóik..(elvileg lesz 16K-s is)..ha màr a nêv kôtelez.

[ Szerkesztve ]

Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz.

(#3) Fred23

Fred23
(PH! kedvence)

VGA kamera 2018-ban! :Y

(#4) agi128

agi128
(újonc)

Rendben van hogy buta, de 32 megabit?

(#5) no more válasza Fred23 (#3) üzenetére

no more
(PH! addikt)

Végül is lehetne bennük IMX362 is, elvégre fotózni veszik ezeket a telefonokat... :U

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#6) Fred23 válasza no more (#5) üzenetére

Fred23
(PH! kedvence)

Nem ezt mondom, hanem hogy hagyják a picsába a VGA kamerát, ne legyen benne kamera egyáltalán, vagy rakjanak bele valami olyat, amivel legalább egy A4-es papíron lévő szöveg jól olvasható! Ez így viszont most tragédia. :D

(#7) idegen lény

idegen lény
(őstag)

Kíváncsian várom az árát.

AVerMedia Game Capture HD C281 Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz!Pesten házhoz viszem! Zuckerberg vagy Elon Musk az Antikrisztus; a következő amerikai elnök, később a Föld teljhatalmú vezetője A csicseriborsó egy szokatlan formájú egynyári hüvelyes növény, leginkább egy madárcsőrű bárányfejre hasonlít

(#8) DDA40X válasza agi128 (#4) üzenetére

DDA40X
(kvázi-tag)

:DDD Megabit.

(#9) no more válasza Fred23 (#6) üzenetére

no more
(PH! addikt)

Ha nem lenne benne semmi, akkor meg "fúj, még egy VGA kamerát sem tudtak beletenni?". :P

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#10) idegen lény válasza DDA40X (#8) üzenetére

idegen lény
(őstag)

Hát, az van a cikkben: "32 Mb rendszermemóriával, a 32 Mb belső tárhely pedig 16 GB-ig bővíthető" :)

AVerMedia Game Capture HD C281 Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz!Pesten házhoz viszem! Zuckerberg vagy Elon Musk az Antikrisztus; a következő amerikai elnök, később a Föld teljhatalmú vezetője A csicseriborsó egy szokatlan formájú egynyári hüvelyes növény, leginkább egy madárcsőrű bárányfejre hasonlít

(#11) DDA40X válasza idegen lény (#10) üzenetére

DDA40X
(kvázi-tag)

Igen. De a Mb-megabit, az nem egyenlő a MB-megabyte-al.

(#12) wolfman

wolfman
(PH! kedvence)

Nekem az a bajom ezekkel a butatelefonokkal, hogy mindegyiknek picike a kijelzője. Fateromnak kellene telefon, akinek annyi kellene, hogy nagy gombok és nagy kijelző. Erre mind rendre apró gombokkal jön ki és még kisebbb kijelzővel. Semmi értelmük!!!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#13) idegen lény válasza DDA40X (#11) üzenetére

idegen lény
(őstag)

Én ezt tudom, azért idéztem, és szerintem Ági is.

(#12) wolfman És ezek? [link]

(#14) Örni válasza wolfman (#12) üzenetére

Örni
(senior tag)

Alcatel 2008, tökéletes!

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#15) iiglo válasza idegen lény (#13) üzenetére

iiglo
(lelkes újonc)

Pff

[ Szerkesztve ]

(#16) idegen lény válasza Örni (#14) üzenetére

idegen lény
(őstag)

Itt annyira azért nem dicsérik.

(#17) Örni válasza idegen lény (#16) üzenetére

Örni
(senior tag)

Apukámnak van ilyen. Kellemes kis telefon, elegáns töltőállvánnyal. A menüje kissé tényleg furcsa néhol. Van rajta zseblámpa, rádió, ami fülhallgató nélkül megy és SOS gomb. Kellemes összeszerelési minőség jellemzi. Nagy gombok, nagy számok a kijelzőn.

[ Szerkesztve ]

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#18) gusthy válasza wolfman (#12) üzenetére

gusthy
(PH! kedvence)

De van, kicsi helyen elfér, pl női retikül, ahova egy Note 8 nem annyira jól :)

Vannak direkt nagygombos telefonok idősebneknek, pl:
https://www.amazon.co.uk/Binatone-M250-Big-Button-Phone-black/dp/B00T0DWOEI/?tag=tigermob-21

(#19) Mab

Mab
(újonc)

Üzemidőben sehol sem lesz a Philips E180-hoz képest :)

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.