Hirdetés
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Telekom mobilszolgáltatások
- Milyen okostelefont vegyek?
- Apple Watch
- Poco F8 Ultra – forrónaci
- Az S25-ön is kipróbálható a One UI 9
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
csongi
veterán
Ismet egy nagy nagy baromsag a piacon, egy felsleges kornyezet szennyezo dolog.
Mikozben az unio nyomast gyakorol a gyartokra a sugarzas miatt, kiadnak egy ilyen valamit. Tulajdonkepen ugyan az mintha a fejedhez tartanad a telefonod. Lol.
Ha ezen telefonalsz, akkor minek a telefon??? Ezen a par soros eszkozon akarsz kontaktot kitallozni? Ez egy vicc
Ez egy nekemilyen is van felealeges dolgom eszkoz. Nem engednem a piacra kerulni, szemetbol mar igy is eleg van!!!!! -
Nigér
őstag
Külföldi árra 10 rugót írtál, de az xxl-nél 25...
az már elég sok érte -
Lomha 8V
addikt
Nem is lenne hülyeség, ha többet bírna. Majd a következő.

-
draco31
veterán
-
G.FeT
tag
"Amit itt díjazni lehet, az a különlegesség" - igen, itt a lényeg, ez az, amit én díjazok is. Szerintem az ára sem vészes ahhoz képest, hogy BT headset és telefon egyben. Az FM rádió mondjuk akkor lenne poén, ha önmagában is működne, így mégis hogy képzelték, bedugok egy headsetet a headsetbe?
De így se rossz, hogy belerakták. -
petipetya
nagyúr
Ez egy érdekes koncepció. Szóval ha jól értem, akkor a tepsifonomon netezek, míg ezen a fülesen intézem a telefonokat egy céges sim kártyával - feltéve ha olyan a munkaköröm.
Kár érte, hogy ilyen könnyen kiesik a fülből és hamar lemerül, mert pont a célközönség nem tudja használni.
-
Graphics
Jómunkásember
Kopi-pista...
-
draco31
veterán
Érdekes egy jószág!

-
Victoryus94
őstag
Ez most valami vicc?

" Platform Android 4.2.2 (Jelly Bean) "
(utolsó oldalon) -
dreamdancer
őstag
+1
Nincs az a mezei júzer, akinél ez ki tudna váltani egy mobiltelefont, egy Nokia 100 is nagyságrendekkel jobban használható. Innentől pedig az egész cucc értelmetlen, egy jó headset a telóhoz és minden sokkal jobb. -
Griff55
senior tag
kicsit röhejesen néz ki a fülben
-
bostone
addikt
-
domerator
veterán
Ez a cucc egy újabb felesleges ipari hulladék, erőforráspazarlás, semmi más.

-
Szemi88
tag
Egyedi, az már egyszer biztos

Élőben szívesen megnézném

-
bostone
addikt
Az ötlet jó, de a termék inkább tűnik egy közepesen kidolgozott prototípusnak, gondolok itt a használhatóságot befolyásoló kialakítás és a szoftver fejlettségi szintjére. Azt hiszem a Különvélemény című film ihlette a végeredményt.
-
HoaryFox
őstag
Mondjuk megnézném, ki az az elvetemült, aki egy ekkora billentyűzeten SMS-eket írogatna

-
daninet
veterán
48kb
egyáltalán ki gyártott le nekik ekkora memóriachip-et? 
-
Legendd
senior tag
A zárójeles részekben jelölve hívnám fel a figyelmet egy kis ellentmondásra:
,,Adatkommunikációs szempontból két fontos dolgot tud a headset, (az egyik a 2.1-es Bluetooth kapcsolódás) lehetősége, a másik pedig a 850/900/1800/1900 MHz-es GSM frekvenciasávokon való működés. Híváskor a hangminőség a külső hangszórón közepes, kicsit berezonál, ha maximum szinten használjuk, a fülbemászó rész viszont sokkal jobb minőségű, nagyon tisztán szól. Semmi egyébről nem lehet sajnos beszámolni, (nincs NFC, Bluetooth, és természetesen GPS sem.) A microUSB csatlakozó 2.0-s, ezen keresztül lehet tölteni a készüléket, plusz adathordozóként is lehet használni, már ha van még olyan fájl, ami ráfér a rettenetesen szűk belső memóriára."
Most akkor van Bluetooth, vagy nincs?

Van, 2.1-es. WiFi nincs, azt akartam írni, bár ez aligha meglepő infó

-
Viktor0610
MODERÁTOR
Két óra üzemidő? Kb. vicc kategória, figyelembe véve, hogy a Bluetooth fülesem, ami jóformán csak egy vezeték, meg a két "füldugó" min. 4 órát megy.

Túl sok értelmét nem látom...
-
kelly416
veterán
Az ötlet jó, de a kivitelezés gyatra. Jóval nagyobb üzemidő, és egy okos-telefonos app kellene hozzá. Pontosabban egy olyan, hogy android/wp/ios eszközről, akár kártya fogadására képtelenről is, irányítani lehessen. Csak előkapnék egy tabot, beírnám az új ismerősöm számát/nevét, elmenteném és nem ezen kéne ügyködni. Vagy ha van lehetőség, csak előveszek megint egy ilyen szerkezetet, indítok egy hívást, küldök egy sms-t stb.
De ez már teljesen úgy hangzik, mint egy sima bluetooth headset.
-
-=MrLF=-
senior tag
Azt meg lehet vajon oldani, hogy egy ilyen[link]
"Sokoldalú, 3G-s tablet jó áron: Alcor Access D786M, a dual-SIM 3G modemmel, telefon funkcióval és GPS-sel érkező táblagép a legalsó árszegmensben versenyez."
vagy hasonló mellé használnék egy régi Nokiát telefonálásra bluetooth-on keresztül "mint headset". -
Blyan
félisten
Jó lenne ez csak 5x ekkora üzemidővel.
-
laci0530
senior tag
Van bluetooth, de valószínűleg a hangalapú kommunikáción kívül egyéb adatmozgásra nem használható (nekem is furcsán jött le első olvasatra
) -
Zoja™
őstag
A zárójeles részekben jelölve hívnám fel a figyelmet egy kis ellentmondásra:
,,Adatkommunikációs szempontból két fontos dolgot tud a headset, (az egyik a 2.1-es Bluetooth kapcsolódás) lehetősége, a másik pedig a 850/900/1800/1900 MHz-es GSM frekvenciasávokon való működés. Híváskor a hangminőség a külső hangszórón közepes, kicsit berezonál, ha maximum szinten használjuk, a fülbemászó rész viszont sokkal jobb minőségű, nagyon tisztán szól. Semmi egyébről nem lehet sajnos beszámolni, (nincs NFC, Bluetooth, és természetesen GPS sem.) A microUSB csatlakozó 2.0-s, ezen keresztül lehet tölteni a készüléket, plusz adathordozóként is lehet használni, már ha van még olyan fájl, ami ráfér a rettenetesen szűk belső memóriára."
Most akkor van Bluetooth, vagy nincs?

Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- AKCIÓ! Lenovo LOQ 15AHP10 FHD GAMER notebook - Ryzen7 250 16GB DDR5 1TB SSD RTX 5060 8GB
- Samsung Galaxy S26 Ultra 5G / 12/512GB / Kártyafüggetlen / Gyári Garancia 36 Hónap
- Új Acer V16 Nitro WUXGA 165Hz Ryzen7 8845HS 5.1Ghz 16GB 1TB SSD Nvidia RTX 4060 8GB Win11 Garancia
- Synology DiskStation DS218play! 2lemezes NAS
- Surface 3 - 13,5" 2k érintő, i5 1035G7, Iris Plus, 16GB RAM, SSD, jó akku, újszerű állapot, számla
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest

egyáltalán ki gyártott le nekik ekkora memóriachip-et? 





