Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szilos

    csendes tag

    válasz Pavlo #33104 üzenetére

    A 10.3.1-s szoft már 100 %-ig feltölti,talán már a 10.2.2. is. Előtte érdemes a következő akksi kalibrálást megcsinálni.
    1. teló kikapcsol
    2. akksi ki
    3. teló akksi nélkül rádug számítógépre
    4. így marad 30 percig
    5.Azután akksi be,de még rádugva a gépre
    6. ha nem kapcsol be,akkor bekapcsolás
    7. feltölteni 100 %-ig , ha elsőre nem megy,akkor lehúz ,újra rádug,fel fog az menni végig

    10.3.1 alatt ezután mindig 100-ig megy majd és 99 %-t is látni mikor merül,ebből is látszik,hogy szoftveres a bug....
    Ráfogják a procira, de eddig a szoftig alig töltött 100-ig,most meg mindig.
    Családban 2 ilyen példány van,tudom miről beszélek.
    Csak,hogy rossz hírem is legyen, 20 % alatt minden százalék ajándék és bármikor kikapcsolhat....

  • szilos

    csendes tag

    Classicom van,továbbá a családban van 2 db z10 stl1. Már gyanús volt új korában is,mintha egy hajszállal,de lassabb lenne a classic a z10-nél. Na erre tegnap elővettem a régi z10-t és teszt kezdődött. Jelentés: minden program indításánál és böngészésnél is észrevehetően lassabb a classic,valószínüleg a négyzetes kijelző miatt.... Na erre begurultam,havernak teló,hozza az Ő classicját. Teszt újra az én stl1 és asszony stl1 telójával. Eredmény ugyanaz. Nem vágom fel az ereimet,de aki z10-ről kíván váltani,az mérlegeljen.A szoftver verzió minden esetben ugyanaz volt....

  • szilos

    csendes tag

    válasz turbulencia8 #35805 üzenetére

    messze a vég:

    http://gulfnews.com/business/sectors/technology/two-more-years-support-for-bb10-1.1704682

    Dubai: While BlackBerry doesn’t intend to abandon the BlackBerry 10 operating system, it will not produce handsets running on BB10 anymore.

    “We will support BB10 for minimum two more years as a lot of governments are using it, such as Canada, the US, Germany and UK. Two more operating releases are coming out — one this year and one by April — and then we will assess,” said John Chen, executive chairman and CEO of BlackBerry.

    Even if BlackBerry not longer makes any devices, he said that he will still support the governments for two more years. “After two years, it depends on how much security we can pack into Android. If we can make Android phone as secure as Blackberry 10, which will be difficult, but if we can make it then the two lines will merge. If it doesn’t, then I have to look for an answer to the customer,” he said.

    Chen said the company is banking on positioning itself as the “most secure Android smartphone for the enterprise.”

Új hozzászólás Aktív témák