- Az Exynos 2600 az első 2 nm-es mobilchip
- Mobil flották
- iPhone topik
- Huawei Watch Fit 3 - zöldalma
- Samsung Galaxy S22 Ultra - na, kinél van toll?
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Yettel topik
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Nyilván nem próbálta senki, de az ár, és az ismert vetélytársak miatt elég jó esély van rá, hogy rettentően túlárazták. Mint mondtam, valami baromi durvát kell villanatnia, hogy meg lehessen magyarázni azt a +100k-t árban. Többen felsorolták, hogy miket kapni ennyiért, kb mindegyik tudja azt amit a cikk is említ. Ebből már van amit le lehet vonni.
#46[CsuCsu]
Azért az M1 csak egy ARM chip, tényleg komoly, hogy milyen teljesítményt elérnek Apple gépeken, de azért nem ők találták fel a spanyol viaszt. Ettől függetlenül az M1 elismerésre méltó.Nokia - iPhone vonalhoz: Annyi a különbség hogy a Bose, Sennheiser, B&O ma is ott van a top gyártók között ha hangtechnikáról van szó. Nokia meg, hát, hagyjuk szegényt.
-
Ez egy rettentő drága fejes, elég komoly tudást kell villantania, hogy valóban megérje az árát. (van egy olyan sanda gyanúm, hogy annyival nem jobb, mint amivel drágább)
Ennyiből kijön 2db Sony 1000XM3 (majdnem 3) / 1000XM4 / Beoplay H9. És ez már erősen a csúcskategória, amennyire a fejhallgatókat ismerem.Az, hogy mi a drága, embere válogatja. Nekem a 30 már a nagyon lélektani határ fejhallgatóra.
Új hozzászólás Aktív témák
- Azonnali készpénzes AMD Radeon RX 5000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen / csomagküldéssel
- REFURBISHED és ÚJ - HP USB-C Dock G5 docking station (5TW10AA) - 3x4K felbontás, 120Hz képfrissítés
- HIBÁTLAN iPhone SE 2020 128GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2192, 100% Akkumulátor
- Vivo Y76 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Telefon felvásárlás!! Apple Watch Series 9/Apple Watch Ultra/Apple Watch Ultra 2
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest