Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • retesz147

    addikt

    válasz saril #10 üzenetére

    Bocs, hogy csak most írok.

    Volt egy értesítési gondom vele, mely a Messengernél jött elő. Hozzá kell tenni, hogy én Samsung S20-al használom az órát. Ezt az értesítési gondot már megoldottam, telón kellett az értesítési beállításokban matatni.
    A gond a következő volt:
    - ha írtak fb messengeren, az első üzenet szövegét még mutatta az óra, a többinél már csak kiírta, hogy 1 beszélgetés aktív, de a szöveget nem láttam. Ez Samu hiba volt, beállítottam, azóta jó.

    Ami továbbra is fenáll:
    -Samsungnál néha elkezdi és újra értesít az összes értesítésről (akár e-mail, akár messenger chet) és ilyenkor cca 1 percig csak rezeg a kezemen.
    - autó kihangosító, ez a legidegesítőbb!!!! Ha a telókon a beállításokban a BT
    beállításainál a hívás is engedélyezve van, akkor a kocsi kihangosítóról egyszerűen nem tudok telefonálni, mert marad a telón a hívás hangja.Ha pedig a hívást a BT beállításaiban kiveszem, akkor meg nem értesít az óra bejövő hívásokról.Hiába van a Mi Fitben a hívás is bekapcsolva. Azóta kutakodtam, Huawei órák is csinálják ezt...Valszeg ez Android-óra-autókihangosító triumvirátus probléma. Nem csak ennél az óránál jön elő.
    -nincs az órán képernyőzár, azaz mindig érzékeli az érintéseket. Nekem hiányzik róla egy képernyőzár.
    -nem lehet óraszámlapokat változtatni, csak azokat, amik a Mi Fittben és annak online részén van. Ami egyébként nem kevés, de én pont a Pro fehér számlapjára vagyok "ráizgulva".

    Kezdek vele megbarátkozni egyébként.

    Amit viszont imádok benne, hogy nagyon szép, elegáns. Mindenki dícséri milyen szép óra.

    bzoli71: ha bekapcsolsz rajta minden értesítést, meg mindent, akkor nálam 2,5 napot megy el egy töltéssel. Sportra egyáltalán nem használom, de pulzusmérés meg minden ilyen be van kapcsolva, hisz azért van, hogy csinálja. AOD be van rajta kapcsolva 7-22 között. 1 nap nekem reggel 7-től kb 20 óráig kezemen van az óra, aztán pedig a bútoron pihen, de be van kapcsolva.

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi 13 eu dev...

Új hozzászólás Aktív témák